Genel

Vücut Geliştirme ve Anabolik Steroidler

Anabolik Steroidler

Testosteron hormonunun bir çeşidi olan müthiş eser anabolik steroidler hakkında herkes öyle fazla konuştu ki ne doğru ne yanlış ayırt edilemez hale geldi. Sporcular antrenman yaparken hep bir adım ötesini düşünürler. Özellikle vücut geliştirme onlar için bir hedefse hırsları daha da artacaktır. Kaslarınızdan memnun değil misiniz? Öyleyse hemen anabolik steroid sipariş verin! Yönlendirmesi yanlıştır.

Anabolik steroidler oyuncak değil ilaçtır. Antrenmanlı sporcuların bile defalarca kez düşünüp vücuduna alabileceği steroidler estetik açıdan göz doldursa da sonucu bazen tehlikeli olabilir. İnsan sağlığı şakaya gelmeyeceği için sizi daha sonra üzecek herhangi bir sonucu göze almayın. Eğer steroid kullanım şartlarına uyuyorsanız ve en önemlisi kronik bir hastalığınız yoksa önerilen dozlarda steroid ilaçlarını kullanabilirsiniz. 

Steroidler kas kütlesini hızla artırma yeteneğine sahiptir.  İnsanlar steroidi vücuduna farklı yollardan almakta özgürdür. Steroid satın al ile verilen siparişlerde anabolik steroidi ne şekilde kullanacağınıza öncelikle karar verin. Kaslarınıza doğrudan enjekte mi edeceksiniz?

Oral yolla ya da krem gibi daha basit bir yolla mı steroidi yüklemeyi tercih edeceksiniz? Bu sizin rahat kullanım şeklinize bağlıdır. Çoğu insan steroidi enjekte etmekte zorlanır.  Bunun sebebi tabii ki iğnedir. Aslında kaslara direkt olarak steroidi enjekte etmenin daha iyi bir yol olduğu söylenir. Yine de enjeksiyon kullanmaya cesaretiniz yoksa ve bilmiyorsanız steroidi kullanmanın diğer yolları daha uygundur. 

 Anabolik Steroidler

Anabolik Steroidler

Steroid kullanmaya başladığınızda vücudunuzun tepkilerini dikkatle gözlemleyin. Kimi kısa sürede kas kütlesini artıracak kimi ise beklenmeyen etkilere maruz kalacak. Steroid sipariş verirken almakta olduğunuz anabolik steroidi yakından inceleyin. Özelliklerine bakın. Bu aslında öneri üzerine alınabilecek bir ürün değildir.

Profesyonel bir eğitmen size steroidlerden bahsediyorsa ve steroidler hakkında danışmanlık verecek yetkinliğe sahipse onu dinleyebilirsiniz. Vücudunuzu elbette en iyi siz tanırsınız. Yine de bir bilene danışmak iyi bir karardır. Zihinsel ya da bedensel bir hasar hemen yansımayabilir.

Steroid uzun süre kullanıldığında da zaman zaman farklı ya netkiler meydana gelebilir. Bu sebeple eksileri ve artıları göz önünde bulundurmak daha iyi karar almanızı sağlar. Spor sektöründe kullanımı bu kadar yaygın olan bir maddenin zararlı olduğunu kabullenmek zor olsa da gerçekler görmezden gelinmemelidir. 

Bir yanıt yazın