Genel

Steroidler ile Kütle Kazanmanın Yolları

Steroidler

Hacim, kütle ve güç kazanmanın en kestirme yolu anabolik steroidlerdir. Ancak hangi steroidi kullandığınızda önemlidir. Steroidler sayesinde kütle kazanmak istiyorsanız bu işin inceliklerini bilmelisiniz. Yeni başlayan biri olsanız dahi işin tekniğini kavradıktan sonra pek çok işlemler size kolay gelecektir. Kütle, hacim ya da güç ne istediğiniz fark etmeksizin öncelikle kararlı olun. Ve istikrarlı bir spor düzeni oluşturun.

Anabolik steroidlerin ortak tarafı kimyasal yapı bileşiği olmasıdır. Anabolik steroidler, vücudun gelişmesinde önemli rol oynayan elementlerdir. Vücut steroidi aldığında parçalara ayırır ve gerekli hücrelere iletir. Buradan doğal olan testosteronlara giden steroid etkiye tepki vermiş olur. Yani doğal testosteronları daha fazla uyarıcı bir görev üstlenir.

Steroid maddesinin vücut içinde tepkimeye girmesi sonucu beyni uyandırır. Vücutta fazladan enerji açığı ortaya çıkar. Ve bu enerjiyi sıkı bir antrenmanla birleştirdiğinizde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Kas hücrelerinin büyümesi, onarım ve daha birçok yapıyı steroid bertaraf eder. Steroid kullanmaya başladığınız andan itibaren vücut içinde yaşanılan değişikliği hissedersiniz. Bu değişiklik en çok da spor yaparken kendini belli eder. Tüm antrenmanlar bir tık üst seviyeye ulaşır. Zamanla bu git gide artar.

Steroidler

Steroidler Kas Yapısına Yardımcı Olur

Steroidler, vücutta normal metabolizmayı iki farklı yolda etkilemeye çalışır. Bu yollar sayesinde ortaya farklı kombinasyonlar çıkar ve kas kütlesine zemin hazırlar. Daha sonrasında vücutta bulunan protein miktarında artış yaşanır. Bu da hücre yolunu açar.

Steroid sipariş vermek isteyenler işin tıbbi boyutunu pek düşünmez. Sporcular için alınan steroidin gösterdiği etki önemlidir. Nasıl bir içeriğe sahip olduğu ve çalışma prensibi kimi için önemsiz sayılır. Aslında mantığı kavradıktan sonra geriye kalanlar tamamen teknik bilgidir. Bu yüzden üzerinde fazla durulmamalıdır. Temel olarak bilmek sporcuya yeterince bilgi sağlar.

Steroid satın al işlemleri yapacak kişiler spor salonlarını ihmal etmemelidir. Anabolik steroidler alındığından her şey bitmiş olmaz. Steroid alımından sonrada antrenmanlar tam hız devam etmelidir. Elbette anabolik steroid size ekstra kuvvet sağlayacaktır. Kas kütlesine yardımcı olacaktır. Ama hiçbir zaman antrenmanı bırakmanıza engel olmamalıdır.

Bir cevap yazın