Genel

Steroid Sipariş Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Steroid Sipariş

Dünya çağında steroidlerin namı pek iyi olmadığı için sık sık reklamlarını görmek de mümkün değildir. Steroid sipariş verirken bunların sentetik hormon olduğu unutulmamalıdır. 1990’lı yıllarda dayanıklılığı artırmak kullanılan bazı hormonlar vardı. Steroidlerin ihtiyaçtan ziyade zevk için kullanılması 1930’lara dayanmaktadır. Anabolik steroidlerin testosteron hormonu olduğu gerçeği zararlarını ortaya koyar. Etkisi kası güçlendirmek olsa da risk çoğu zaman bellidir. Steroid satın al işlemi yaparken intihara eğilim, iktidarsızlık ve kalp rahatsızlığı gibi ciddi yan etkiler bilinmelidir.

Aksi takdirde öylesine steroid kullanmak delilik ile eş değerdir. Profesyonel sporcular vücutlarını büyüme odaklı çalıştırırlar. Yaptıkları egzersiz hareketler kaslarını güçlendirirken beslenmeleri ile bunu desteklerler. Steroid aslında bu yapılanların süsüdür. Anabolik steroid sipariş verip tercih edenler çoğunlukla futbol, halter ve koşu gibi ağır spor yapanlardır.

Steroid Sipariş

Steroid Sipariş Tercihleri

Testosteron kelimesi sentetik ile beraber anıldığında bu anabolik androjenik steroidleri akla getirir. Erkeksi etki kadınlara tesir ettiğinde hormonal denge tamamen şaşar. Bu yüzden kadın sporcular için her steroid kürü önerilmemektedir. Cinsiyet steroid kullananların göz önünde bulundurması gereken bir kriterdir. Yaş aralığı, sağlık durumu, spor geçmişi gibi bağlayıcı diğer kriterler de vardır. Steroid sipariş verirken kendinize bu ilaca bağımlı olmamak için söz verin. Olması gereken doz miktarını aşmayın.

Steroid ilaçları kullananlarda meydana gelen yan etkiler hafif ya da ciddidir. Siz hangi grupta olacağınızı bilemezsiniz. Bu sebeple kuralların dışına çıkmadan steroid kullanın. Hırs belli bir noktaya kadar gelişmenize yardımcı olur. Sonuçları kötü olabilmektedir. Steroidlerin ilaç olması onları nsadece iyileştirmesi anlamına gelmez. Sık sık bu konuda araştırmalar yapmak da endişenizi artırabilir. İyi bir danışman eşliğinde steroid serüveninizi sürdürebilirsiniz. Sağlıklı olanı tercih etmenizde daima fayda vardır. 

Steroid sipariş vermek bu ilaçları kullanmaya başlamadan atılan ilk adımdır. Vücudunuzun doğal testosteron seviyesini şaşırtan bu ilaçlar döngü – istifleme – piramit aşamalarıyla bilinmektedir. Sporcular bu aşamaların detaylarını öğrenmelidir. Steroid ilaçlarını sipariş verirken uygun fiyatlı olana değil güvenilir olana yönelmelidir. Sahte steroidler vücudunuza geri dönüşü olmayan hasarlar verebilmektedir. Güvenilir alışveriş olduğunu düşünmediğiniz hiçbir adresten sipariş vermemelisiniz. 

Bir yanıt yazın