Genel

Steroid Sipariş ile İlgili Sorular

Steroid Sipariş

Anabolik steroid sipariş vermek isteyenlerin aklında bazı soru işaretleri olabilir. Özellikle de yeni sipariş verecek olanlar için soru ve sorunlar kafaları kurcalar. Steroid nasıl almak gerekir? Steroid kürleri başarılı olur mu? Gibi soruların yanıtlarını sporcular arar. Bu işe yeni girenler ve bilgilerini tazelemek isteyenler için kısa ve öz bir şekilde anabolik steroidlere bir göz atalım.

Anabolik Steroid Sipariş Verilmeli Midir?

Steroid sipariş vermek isteyenler bu hevese geçici olarak bakmamalıdır. Eğer gerçekten bu işi istiyorsanız başlamalısınız. Başlayıp bırakmak spor kondisyonunuzu düşürür. Sürekli kullanmaktan bahsetmiyorum. Düzenli spor ve steroid kullanım konusunu söylemek istedim. Eğer ciddi bir kullanım niyetiniz varsa kararlı olmalısınız. Şimdi diğer merak edilen sorulara bakalım.

Steroid Sipariş

Steroid Nedir?

Steroidler, anabolik steroid olarak bilinmektedir. Tıpta anabolik – androjenik steroidler şeklinde kullanılır. Steroidlerin içinde temel erkeklik hormonları yer alır. Protein sentezini arttıran anabolik steroidler doku gelişimini sağlar. Yani kas yapısındaki belli başlı hasarların yenilenmesine ve daha iyi olmasına yardımcı olur. 

Anabolik Steroid Ne Kadar Kullanmak Gerekir?

Steroid sipariş vermeden önce bir doktora danışmanın her zaman sağlıklı olduğunu söylüyoruz. Doktorun tavsiyesi üzerine steroid kullanımı belirlenmelidir. Kendi başınıza steroid kullanımı sakıncalı olabilir. Dozunu arttırma ya da azaltma doktor eşliğinde yapılması mantıklı olacaktır.

Steroid Kürleri Başarı Sağlar Mı?

Hazır steroid kürleri ileri de bir aşama olarak düşünülebilir. Direkt yüksek seviyede bir kürler başlamak mantıksız olur. Ayrıca hazır başlangıç kürleri de tercih edilebilir. Başlangıç kürlerini kullanarak başarıya ulaşabilmek mümkün. Daha sonrasında orta ve ileri düzeyde kür tercihi yapılabilir.

Anabolik Steroidler Zararlı Mıdır?

Evet, bu konu ucu açık bir tartışmadır. Kimine göre yan etkileri var. Kimine göre ise zararı oldukça az. Bu kullanımdan kullanıma değişir. Hergün kola tüketen biri içinde kola zararlı olur. Kullanımı ayarlamak önemlidir.

Steroid Kullanımına Ne Zaman Başlanır?

Steroid sipariş vermeden önce muhakkak spor altyapınız olmalıdır. Anabolik steroid kullanmak için gerekli spor düzeyi bulunmalıdır. Bunu sağladıktan sonra steroid kullanabilirsiniz. Süre vermek gerekirse 3 – 6 – 9 ay şeklinde yapılan antrenmana göre değişiklik gösterir.

Related Posts

Bir yanıt yazın