Genel

Steroid satın al: Yağ yakıcı steroidler kullanmak

Steroidlerin yalnızca bir şişirme döngüsü sırasında kas geliştirmenize yardımcı olmak için iyi olduğunu düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, steroidlerle ilgili akıllıca olan şey, eğer onlara ‘akıllı’ deme riskini almak istiyor olabilirsiniz. Yani göbek yağını yakma potansiyeline sahip olmalarıdır. Anabolik steroid satın al tercihinde bulunanlar bu yüzden de almaktadır.

Aslında, steroidler genellikle yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olmak amaçlı tercih edilmektedir. Ayrıca yağ yakımını artırmak için (depolanan vücut yağını azaltarak) kesme döngüleri sırasında kullanılmaktadır. Sizi zayıf, kesilmiş ve tanımlanmış görünmenizi sağlar.

Ve onları istiflemeyi mi seçmelisiniz? Peki… Doğru kombinasyonla, yağ kaybınızı hızlandırabilmektedir. Ve 30 gün gibi kısa bir sürede parçalanmış bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Kilo kaybı için steroid kullanmanın faydaları nelerdir?

Steroid satın al: Yağ yakma

Bunun arkasındaki teori o kadar da gerçekçi değil. Evet, anabolik steroidler öncelikle daha fazla kas yapmanıza yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Ancak bu, yalnızca vücudunuzun yaktığı yağ miktarını artırarak elde edilir. Ve ne kadar az vücut yağınız varsa o kadar hafif olursunuz. Steroid satın al işlemleri yağ yakma içinde geçerlidir.

Yine de bu fazla kiloları değiştirmek için steroid kullanmanın yaşayabileceğiniz tek faydası bu değil:

Steroidler vücudunuzdaki kırmızı kan hücrelerinin varlığını artırarak organlarınızın ekstra oksijen ve besin almasını sağlar. Bu kombinasyon sadece enerjinizi ve dayanıklılığınızı değil. Aynı zamanda gücünüzü de artırmanıza yardımcı olabilir. Ve bu önemlidir. Ne kadar fazla ağırlık kaldırabilirseniz o kadar fazla kalori yakarsınız. Ve ne kadar çok kalori yakarsanız, o kadar fazla kilo kaybedersiniz.

Bazı steroidler su kilo kaybını artırabilir. Bu, su tutulmasından muzdaripseniz mükemmeldir.

Steroidler metabolizma hızınızı artırarak daha yüksek oranda yağ kaybını teşvik edebilir.

Yağ yakımı ve daha fazlası

Bazı steroidler göbek yağ kaybını teşvik eder. Spor salonuna gitmeyenlerin seveceği bir durum değildir. Çünkü kimse titrek bir göbek istemez. Steroid satın al ile yağ yakmayı daha da çabuk gerçekleştirmek mümkün.

Şimdi, bu tür kilo kaybı için en büyük fayda sağlayanların, kesmeye çalışan vücut geliştiriciler olduğunu düşünebilirsiniz. Ve bu doğru… Bu steroidlerin şişkinlik sırasında kazandığınız kasları koruyabilmesi, kendinize güvenle kalori eksikliğine girebileceğiniz, yağ yakabileceğiniz ve yağsız, kaya gibi sert abs ile uzaklaşabileceğiniz anlamına gelir. Yine de yararlanabilecek tek kişi onlar değil…

Aslında, steroidler tartışmasız herkesin kilo vermesine yardımcı olabilir.

Kuşkusuz, tüm diyetisyenler kilo verirken kas yapmak istemeyecektir. Ancak, bu ekstra yağsız kas kütlesinin nereye gittiği tamamen size kalmış.

Kolları kalın ve bacakları ince olan bu kadar çok vücut geliştirici görmenizin bir nedeni var! Kollarını şişirmek için çok zaman harcadılar. Ama bacak günlerini atladılar/unuttular. Ve bu egzersiz eksikliği gösteriyor! Yani vücudunu taşımaktan aciz görünen, çekici olmayan kıvırcık bacaklar görünümünde. Saçma!

Ancak, bu şekilde olmak zorunda değil…

Vücut tipinize ve egzersiz programınıza bağlı olarak, doğru steroid kombinasyonu ile bu kasın dağılımını kontrol etmek. Vücut geliştirici tipi kasları kazanmaktan kaçınmak. Ve aşırı kaslı olmayan atletik olarak ince, yağsız bir çerçeve elde etmek mümkündür.

Daha da önemlisi, doğru yapın ve birkaç hafta içinde önemli miktarda yağ/kilo kaybından yararlanın.

Steroid satın al: Clenbuterol Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Clenbuterol, metabolizma hızınızı artıran yağ yakıcı bir ilaçtır. ABD’de kullanımı onaylanmamış olsa da, bazı sporcular ve vücut geliştiriciler, fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için clenbuterol kullanıyor.‌

İşte bu güçlü ve riskli ilaç hakkında bilmeniz gerekenler.

Clenbuterol Nedir?

Clenbuterol, ABD’de insan kullanımı için onaylanmamış bir ilaçtır. Bazı ülkelerde, yalnızca astımı veya diğer solunum sorunları olan kişiler için reçeteyle alınabilir. 1998’den beri FDA, astımlı atları tedavi etmek için clenbuterol’e izin verdi. Gıda üretiminde kullanılan hayvanlara izin verilmez.‌

Clenbuterol, steroid benzeri etkileri olan ve beta2-adrenerjik agonist olarak sınıflandırılan bir maddedir. Bu, boğazınızdaki beta2-adrenerjik reseptörleri uyardığı anlamına gelir. İlaç, kaslarınızı ve ciğerlerinizi gevşetmeye yardımcı olarak astım veya başka bir solunum rahatsızlığınız varsa nefes almayı kolaylaştırır. Aldıktan sonra vücudunuzda 39 saate kadar kalabilir.

Vücut geliştirme için Clenbuterol

Bununla birlikte, clen olarak da adlandırılan clenbuterol, yağ yakma yeteneği nedeniyle sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından kötüye kullanılır. Astım için clenbuterol alırken aktive olan aynı reseptörler, yağ yakmaya ve yağsız kas kütlesini artırmaya da yardımcı olur. Günlük clenbuterol kullanan sporcular genellikle günde 60 ila 120 miligram alırlar. Normalde bu, diğer performans arttırıcı ilaçlar veya anabolik steroidlerle birlikte alınır.‌

Clenbuterol, termojenez adı verilen bir süreçle vücut ısınızı artırır. Vücut ısınız yükseldiğinde, metabolizmanız daha fazla kalori yakmaya hazır hale gelir. Yağ vücutta enerji olarak depolandığından, vücudunuz zaten depolamış olduğunuz kalorileri kullanabilir. Bu, vücut yağınızı azaltabilmektedir. Toplam ağırlığınızı azaltabilir.‌ Diğer alabileceğiniz yağ yakma steroidlerine de göz atalım. Bunlar steroid satın al olarak sipariş verilebilmektedir.

Winstrol

Stanozolol olarak da bilinmektedir. Her ikisinin de DHT türevleri olması ve güçlü yağ yakma ve yağsız kütle oluşturma özelliklerine sahip olması bakımından Anavar’a benzer bir anabolik steroiddir.

Kilo kaybı (veya ‘yağ kaybı’) için en iyi steroidleri sıralıyor olsaydık, Winstrol muhtemelen en üst sırada yer alırdı . Ancak, daha toksik yan etkileri olduğu için listemizde Anavar’ın arkasında geliyor .

Vücut geliştiriciler, mümkün olduğunca yalın ve yırtık olmak için kesim aşamaları sırasında genellikle Winstrol’ü kullanır; maksimum kas tanımı.

Winstrol, Anavar’dan biraz daha fazla yağ yakmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla suyu da dışarı atar. Bu, olabildiğince zayıf olmak isteyenler için bir bonus denmektedir. Ancak hücre içi kas dolgunluğunu bir miktar kaybetmeleri muhtemel olduğundan vücut geliştiriciler için olası bir dezavantaj olabilmektedir.

Anavar gibi, Winstrol aromatize olmaz ve bu nedenle hem deri altı hem de viseral yağ depolarını yakar. Ancak Winstrol, LDL/HDL kolesterol seviyelerinde önemli dalgalanmalara neden olacak ve damar sertliği ve kalp hastalığı riskini artıracaktır . Aynı zamanda, AST/ALT karaciğer enzimlerinde dikkate değer yükselmelere neden olan bir c-17 alfa-alkillenmiş oral bileşiktir; önemli hepatik stresi gösterir .

Winstrol ayrıca HPTA eksenindeki hasar nedeniyle testosteron seviyelerinin kapanmasına neden olur. Kullanıcılar genellikle Winstrol aldıktan birkaç ay sonra doğal testosteron seviyelerinin geri geldiğini deneyimlerler (Winstrol’ü bıraktıktan sonra başka herhangi bir anabolik madde almadıklarını varsayarsak).

Anavar’ın aksine, Winstrol kadın dostu değil , fitness sahnesindeki birçok virilizasyon vakasının suçlusu. Erkekleşmekten kaçınmak istiyorsanız, Anavar kadınlar için daha iyi bir seçimdir. Tek istisna, kadınların çok küçük dozlarda Winstrol alması ve kısa döngüler kullanması olabilmektedir. Bu durumda kadınların kadınlıklarını korumaları muhtemeldir.

Testosteron

Son olarak steroid satın al için verebileceğiniz madde testosterondur. Testosteron, genellikle endojen testosteron eksikliği için tıpta reçete edilen, FDA onaylı enjekte edilebilir bir anabolik steroiddir.

Vücut geliştiriciler, neredeyse bir asır önce piyasaya çıktığından beri, büyük miktarlarda kas ve güç oluşturmaya yardımcı olan Testosteron kullanıyorlar. Bununla birlikte, Testosteronun yağ yakma etkileri, deri altı yağ kütlesini azaltmak için güçlü bir bileşik olduğu için genellikle hafife alınır.

Yağ yakma yeteneği, yüksek androjenitesi (Trenbolone’a benzer) nedeniyle diğer birçok anabolik steroidi geride bırakır.

Bununla birlikte, Testosteron aromatize olur ve bu nedenle su şeklinde kilo alımı yaygındır ve geçici olarak kas tanımının azalmasına ve şişkinliğe yol açabilir (özellikle orta ila yüksek sodyum diyetini uygulayan kişilerde).

Testosteronun östrojenik etkileri viseral yağ depolanmasına neden olabilmektedir. Bu tip yağlar gözle görülmese de (organların içine gizlenmiş), bel bölgesinde şişkin bir görünüme neden olabilir.

Bununla birlikte, Testosteron, etkileyici güvenlik profili nedeniyle kilo kaybı (yağ kaybı) listemizde en iyi steroidlerimizde son sırada yer almaktadır . Hiçbir anabolik steroid, özellikle bir yeraltı laboratuvarından satın alındığında ve uzman tıbbi gözetim olmadan alındığında %100 güvenli değildir. Bununla birlikte, Testosteron FDA onaylı bir ilaçtır. Bu nedenle kaşeksik durumların hormon dengesizliklerini tedavi ederken doğru dozlarda alındığında güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, Testosteron eğlence amaçlı kullanım için yasa dışı kalır.

Testosteron, orta dozlarda alındığında kolesterolde sadece hafif dalgalanmalara neden olur. Ve çok az karaciğer toksisitesi oluşturur. Bu nedenle, mevcut en kardiyovasküler dostu anabolik steroidlerden biridir.

Çeşitli esterleri, bazı kullanıcılar için ideal olmayan enjekte edilebilir formda gelmektedir. Bunun tek istisnası, TestoCaps olarak da bilinen, Testosteronun oral bir formu olan Testosteron Undecanoate’dir. Bununla birlikte, TestoCaps’in perakende fiyatı çok pahalıdır. Cypionate ve Enanthate gibi enjekte edilebilir Testosteron esterlerinin fiyatının çok altındadır.

Testosteron, erkeklerde erkek tipi kelliği hızlandırabilen güçlü androjenik derecesi ve ayrıca yağlı cilt/akne vulgarisi nedeniyle kadınların kullanması uygun değildir. Steroid satın al işlemleri yağ yakma için bu şekildedir.

Related Posts

Bir yanıt yazın