Genel

Steroid Satın Al ve Steroidler Hakkında Az Bilinen Detaylar

Steroidler Hakkında Az Bilinen Detaylar

Anabolik steroid ürünlerini genelde vücut geliştirmede ciddi hedefleri olan kullanıcılar tercih etmektedir. Bu ürünlere steroid satın al işlemiyle rahatlıkla ulaşmaktadırlar. Ardından bu ürünleri doğru şekilde kullanarak spordan aldıkları verimi arttırırlar. Steroidler hakkında birçok şey duymuş olsak da bu ürünler hakkında az bilinen gerçekler vardır. Bu konuda sizleri bilgilendirmek için steroidler hakkında az bilinen detayları derledik. Bu detaylar sayesinde steroid kullanımı konusunda daha fazla bilgiye sahip olacaksınız.

1. Kortikosteroidler ve Anabolik Steroidler Farklı Amaçlara Sahiptirler

Steroidler dediğimizde sporcuların ilk olarak aklına gelenler dışında maddeler de bulunmaktadır. Bu maddelere kortikosteroid deriz ve amaçları anabolik steroidlerden farklıdır. Yapısal açıdan kortizol isimli hormona benzerler ve halk arasında bu maddeleri kortizon ismiyle biliriz. Çeşitli hastalığa sahip insanlar doktor kontrolünde kortizon tedavisinden faydalanırlar. Anabolik steroidler kortikosteroidlerden farklıdır ve kas gelişimi gibi süreçleri etkilerler. Genellikle testosteron hormonunun türevleri olan anabolik steroidlerin vücut geliştirme için güçlü etkileri vardır. Bu nedenle ciddi hedefleri olan bazı sporcular anabolik steroid kullanımına yönelmektedir.

2. Steroid Seviyesinde Etkiler Sağlayan Ama Steroid Olmayan Ürünler Vardır

Kullanıcılar anabolik steroidleri fiziksel performans arttırmak gibi hedeflere yönelik kullanırlar. Bunun yanında hacim kazanmayı veya yağ yakımını destekleyen anabolik steroidler vardır. Ayrıca steroid olarak bildiğimiz ancak teknik olarak steroid olmayan ürünler de bulunur. Efedrin ürünü bu ürünlerden biridir. Etkileri egzersiz performansını arttırmak konusunda destekleyici olan Efedrin steroid değildir. Efedrin’in tablet şeklinde veya enjeksiyon halde olmak üzere türleri bulunur. Sopharma Efedrin Ampül 10 ml 50 mg ürünü enjeksiyon halde Efedrin’e bir örnektir. Steroid seviyesinde etkilere sahip ama steroid olmayan bir diğer ürün Clenbuterol’dur. Clenbuterol yağ yakımı konusunda güçlü etkiler sağlar. Clenbuterol seçeneği olarak Pro-V3 Clenbuterol 100 Tablet 40mcg ürününü tercih edebilirsiniz.

3. Anabolik Steroidler Dışında, Kas Gelişimini Destekleyici Ürünler Bulunmaktadır

Kas gelişimini üst seviyelere çıkarmanın tek yöntemi anabolik steroid kullanımı değildir. Anabolik steroidler dışında da fitness sürecini etkili şekilde destekleyen ürünler vardır. Bu ürünlerden bazıları HGH ürünleri, peptide ürünleri ve SARMs ürünleridir. Anabolik steroid kullanmadan fitness konusunda daha hızlı ilerleme sağlamak konusunda destekleyicidirler. HGH ürünleri arasında en popüler tercihlerden biri Pfizer Genotropin 12mg 36 iu ürünüdür. Bunun yanında peptide ürünleri içinden Bio Peptide Cjc-1295 5mg 1 Flakon ürününü inceleyebilirsiniz. SARMs ürünleri arasında da Dek Pharma Ostarine MK-2866 30mg 40ml ürününe sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın