Genel

Steroid Satın Al ve En Zararsız Steroid Kürü Nedir?

En Zararsız Steroid Kürü Nedir?

Vücudunuzun kas gelişimini desteklemek için sitemiz üzerinden steroid satın al işlemini takip ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Steroidler kas gelişimi, egzersiz performansı ve yağ yakımı gibi konularında ileri seviyeye geçmenizi sağlar. Kaliteli steroidlere ulaşmak için doğru adrestesiniz. Sitemizden steroid sipariş adımından hedeflerinize en uygun kürü oluşturup bu ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Olduğundan daha estetik ve atletik bir vücuda sahip olmak için steroidlerin güçlü etkilerinden yararlanabilirsiniz. 

En zararsız kürlerden birini tercih ederek, hazır paket steroid kürler ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bu kürlerden bir kısmı Trend Steroid uzman kadrosu tarafından özenle bir araya getirilmiştir. Performans arttırmaktan yağ yakımına kadar pek çok fitness hedefini desteklemek için oluşturulan kürleri yakından inceleyebilirsiniz. İster kür halinde ister tek ürün olarak, size en uygun steroid ürünleri hakkında detaylı bilgiler edinmeniz ve bir uzmana danışmanız yararlı olacaktır. Herkes bir üründen destek alırken hiçbir yan etki ile karşılaşmak istemez. Kullanılan bir ürünün kişiden kişiye etkileri nasıl değişiyorsa zararları da kişiden kişiye değişebilmektedir. Dolayısı ile en zarar veren ürünleri kullanmayı seçmek gerekir.

Steroid Satın Al

Kür seçimi yapmadan önce hangi küre ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. İhtiyacınız olan hacim, yağ yakma yoksa performans arttırma kürü mü? Performans arttırma kürü daha çok dayanıklılığa etki eden bir durum ve vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişilerden ziyade farklı müsabakalara hazırlanan profesyonel sporcular için önemlidir. Fitness ile ilgilenenler ya da vücut geliştiriciler ise hacim ya da yağ yakma kürlerini daha çok tercih eder. Sizde sitemizden steroid satın al adımında ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir kürü kullanıma geçmeden önce temeli sağlam atmak gerekir. Burada önemli olan en az zararla karşılaşmak için testosterona yer vermektir. Kürde kullanılan AAS’ler endojen testosteron salgısını baskılayacağı için kür içinde mutlaka testosteron olmalıdır. Testosteron Cypionat ve Enanthat ile Sustanon kürlerde en sık kullanılan moleküllerdir. Bu moleküllerden biri kür içinde demirbaş madde olarak bulundurulmalıdır.

İkinci önemli izlenecek yol ise kürün uzunluğunu belirlemektir. Mevcut kür programlarını incelendiğimizde başlangıç aşaması için 8 ila 12 hafta arası yeterli görülmektedir. Üçüncü önemli kriter ise PCT’dir. Peki, PCT nedir?

PCT Nedir?

PCT yani post cycle therapy. Buradaki cycle (kür) programı bittikten sonraki idame tedaviyi ifade eder. Peki, PCT’ye neden ihtiyaç vardır? Kür bittikten sonra dışarıdan testosteron alımı durdurulmuş oluyor. Ancak, buradaki kritik nokta ise kür tamamlandıktan sonra vücudun kendi salgıladığı (endojen) testosteron seviyesi kür öncesi miktarına hemen ulaşamıyor. Vücudun hormonal dengesinin eski haline dönmesi için zamana ihtiyaç vardır.

Bu zaman diliminde dışarıdan alınan hormonlarla bu ihtiyaç duyulan zaman kısaltılmaktadır. Vücut testosteron hormonundan mahrum bırakılmaz. Kür kullanımı aşamasında dışarıdan verilen testosteronun vücuttan temizlenmesi 2 haftayı bulur.  Kür tamamlandıktan 2 hafta sonra PCT’ye geçilmektedir. PCT’de en sık kullanılan moleküller ise Nolvadex ya da Clomid’dir.

Nolvadex ilk 2 haftada günde 40 mg, 3 ya da 4.haftalarda günde 20 mg verilirken; Clomid ise ilk 2 hafta günde 50 mg, sonraki 2 hafta günde 25 mg olmak üzere toplam 4 hafta kullanılmaktadır.

Steroid kürlerinden ilk kez deneyecek kişilerin AAS küründe, en az molekülü tercih etmeleri oldukça önemlidir. Aksi takdirde etkiler kişiden kişiye ve üründen ürüne değiştiği için ortaya çıkan çeşitli etkilerin hangi moleküle bağlı olduğunu anlamak kişiler için daha zor bir hale gelecektir.

Steroid Desteği Nasıl Olmalıdır?

Steroidler spor öncesi ya da spor sonrası kullanımı olarak ikiye ayrılmaktadır. Kür içinde ekstra başka supplementlerin kullanılması kişinin ihtiyacına bağlıdır. Besinlerde nelerin olduğu az çok bilindiği için supplement yerine besinler de tercih edilebilmektedir. Kreatinde besin ile yeterli doza ulaşmak zor olduğu için takviye olarak alınabilmektedir. Protein tozu seçimi kişinin ihtiyacına bağlıdır. Bunların yanında günlük yapılan antrenmana ve göre kalori toplamına göre bir beslenme planı uygulamak da önemlidir.

Eğer steroid kullanmaya karar veren kişi bu konularda bilgi sahibi değilse bir uzmandan mutlaka destek almalıdır. Sitemizde steroid sipariş adımında bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın