Genel

Steroid satın al: Sabah spor yapmanın faydaları

Spor yapmak için zaman her zaman tartışılmaktadır. Bununla ilgili daha önce bir yazı paylaşmıştık. Spor yapmak için hangi zaman dilimi seçilmesi gerektiğini bilgilendirmiştik. Neticede hangi zaman dilimi size uygunsa o zaman yapılması gerektiğini vurgulamıştık. Ancak sabah spor her zaman daha farklı olduğunu da belirtmek gerekir. Steroid satın al işlemi öncesinde bu bilgiler altın niteliğinde olduğunu söyleyelim.

Vücut sabahları daha dinç olması nedeniyle imkanı olanlar için erken yapılan spor iyi olacaktır. Hem günün geri kalanı insan kendine bırakabilmektedir. Pek çok avantajını sayabiliriz. Sabah spor yapmak vücudun tüm isteklerini karşılar. Sıkı antrenman yapanlar ve hacim isteyenler için steroid satın al seçeneği de alternatif olduğunu bilmenizi isterim.

Egzersiz söz konusu olduğunda, bir egzersiz seansına katılmak için günün en iyi zamanı, tutarlı bir şekilde yapabileceğiniz zamandır. “Doğru” zaman tercihiniz, yaşam tarzınız ve bedeniniz gibi faktörlere bağlıdır.

Herkes uyurken sizin por yaptığınızı düşünsenize. Her yeni güne 1-0 önde başlamak işte tam da budur. Her açıdan daha dinç ve dinamik bir hayat bu olsa gerek.

Sabah egzersiz rutinine başlama konusunda kararsızsanız, aşağıdaki faydaları göz önünde bulundurun. Sabah egzersizleri genellikle dikkatinizin dağılmasına daha az eğilimli olduğunuz anlamına gelir. 

İlk uyandığınızda, günün yapılacaklar listesiyle uğraşmaya başlamamışsınızdır. Ayrıca telefon aramaları, metin mesajları ve e-posta alma olasılığınız da düşüktür. Daha az dikkat dağıtıcı ile, antrenmanınızı takip etme olasılığınız daha yüksektir.

Steroid satın al: Sabah egzersizi

Sabah erken egzersiz, hem sağlığınız hem de günlük programınıza günün diğer saatlerinde egzersiz yapmanın sağlayamayacağı sayısız fayda sağlar. Evet, erken kalkmak için disiplinli olacaksın. Ve evet, sadece zombi benzeri bir durumda ilerlemeye değil, etkili bir antrenman yapmaya odaklanmalısınız. Sabah egzersizinin alışkanlığınız haline gelmesi biraz zaman alır ve pratik yapar.

Sabahları egzersiz yapmak, egzersiz programınızı daha acil görünebilecek diğer günlük öğelerle kesintiye uğratmamanızı sağlar. Örneğin, akşamları egzersiz yapıyorsanız, işten geç kalma, yapılması gereken işlerle aşırı yüklenmiş hissetme veya diğer beklenmedik yapılacak şeylerle uğraşma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Sabah egzersizi insana enerji katar

Sabah egzersizlerine katılmak, tamamen doğal bir fincan kahvenizdir. Vücudunuzu uyandırın ve zihninizi hazırlayın. Hareket muazzam bir enerji kaynağı olabilmektedir. 

Güne başladığımızda birçok ihtiyacımız olan bir şey. Ancak bunun ötesinde, sabah egzersizinin tüm gün boyunca odaklanmayı ve zihinsel yetenekleri geliştirdiği gösterilmiştir. Antrenmanınızdan sonra sadece uyanık hissetmek ve daha fazla enerjiye sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda zihniniz o gün sıraya koyduğunuz her türlü görevi üstlenmeye hazır olacaktır.

Steroid satın al: Sabah rutini için spor yapın

Sabah egzersizi, güne başlamanın harika bir yoludur. Bunun birçok nedeni var. Her gün önerilen 30 dakikalık egzersizi yapmak birçok tam zamanlı çalışan için zor olabilir. Ailenizin önceliklerini dengelemek ve dokuzdan beşe kadar çalışmak arasında, spor salonunu atlamak için her zaman bir bahane bulabilirsiniz. Ancak sabah kalktıktan hemen sonra egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmek, kendinizi motive etmek için en iyi çözüm olabilir.

Steroid satın al işlemi ile sabah sporu bir arada yer alabilmektedir. Eğer bu alanda gelişim gösteren ve daha fazlasını istersen tercih edilmektedir. Ancak burada sabah doz kullanımına dikkat edilmelidir. Açlık ve tokluk durumu da önemlidir.

İşten önce spor salonuna gitmek için kalkmak yerine mümkün olduğunca uzun süre uyumanın cazip olduğunu biliyoruz. Ancak ofise gitmeden önce günlük egzersizinizi yapmayı alışkanlık haline getirebilirseniz. Kendinizi daha başarılı, kendinden emin hissedecek ve birçok sağlık yararından yararlanacaksınız.

Düşük kan basıncı; düzenli egzersiz, hipertansiyonu önlemeye yardımcı olmak için harikadır. Görünüşe göre sabah egzersiz yapmak daha da iyi olabilir! Daha önce bahsedilen aynı çalışma, sabah erken egzersizin kan basıncını düşürmek için en iyisi olduğunu da buldu. Araştırmacılar, sabah spor yapanların kan basıncını %10 oranında azalttığını ve bu düşüşün günün geri kalanında devam ettiğini buldu. 

Steroid satın al: Sabah sporu için 5 fayda

Anabolik steroid satın al faydalanmasından ziyade doğru kullanımı her zaman ön plana çıkarırız. Bunun için belli başlı rutinler gereklidir. Eğer yeterince antrenman ve egzersiz yapılmazsa kullanılan steroid fayda göstermez. İster sporu sabah yapın ister akşam. Sporunuz bir plan içinde olmalı ki steroid faydasını göstersin. 

Steroid satın al ve sipariş her zaman yapılabilmektedir. Önemli olan doğru zamanda kullanabilmektir. Şimdi sabah egzersizi için hem uzman bir görüş ve yapılması gereken 5 fayda üzerinde duracağız.

Sabah egzersizi dikkatinizin dağılmasını önlemenize yardımcı olur.

Piedmont Atlanta Fitness Center’da egzersiz  fizyoloğu olan ACSM HFS’den Jasmin Theard, “Sabah antrenmanları, engellerin ortaya çıkma olasılığını azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca mazeret bulmak için daha az fırsat var.” şeklinde açıklama yapıyor.

Tüm gün egzersiz yapmanın zihinsel faydalarından yararlanacaksınız

Egzersizin birçok zihinsel sağlık yararı vardır ve ilk iş egzersiz yapmak bu faydaları hemen deneyimlemenize yardımcı olur. Egzersiz, zihinsel berraklığı ve daha iyi bir dikkat süresini destekleyen nörotransmitterlerin salgılanmasına yol açar. Bir başarı duygusu hissedeceksiniz, ayrıca gençleşmiş ve yeniden şarj edilmiş olacaksınız.

Sabah egzersizi daha sağlıklı seçimler yapmanıza yardımcı olabilmektedir

Sabahın erken saatlerindeki başarı duygusu, daha sağlıklı bir gün geçirmenize de yardımcı olabilir. ACSM HFS’den Jasmin Theard, “Ayağa kalktığınızda ve egzersiz yaptığınızda , gün içinde ne yediğiniz konusunda daha dikkatli olmanızı sağlayan daha sağlıklı bir zihniyet oluşturuyorsunuz.” diye açıklıyor.

Sabah egzersizi ile metabolizmanızı hızlandıracaksınız

Egzersizin metabolizmayı hızlandırdığı da gösterilmiştir. Hiçbir çalışma, sabahları egzersiz yapmanın metabolizmanızı günün diğer saatlerinden daha fazla artırdığını kesin olarak kanıtlamasa da, onu sıkıştırmanıza yardımcı olur.

Sabah egzersiz yaparsanız daha iyi uyursunuz

“Egzersiz genel olarak hormonal bir denge oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Uykunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir rutine girmenizi sağlayacaktır. Egzersiz ve uyku el ele gider. Çünkü yeterince uyumak kilo vermekle de bağlantılıdır.

Steroid satın al: Sabah egzersizi nasıl olur

Son olarak uzman isim sabah egzersizi için birkaç ipucu daha paylaşıyor. Bu egzersiz yapmanızda yardımcı olabilecek bilgilerdir. Sabah egzersizi yapmak istiyorsanız Theard aşağıdaki ipuçlarını sunuyor:

Zaman ver. Sabah egzersiz rutinine uyum sağlamak üç ila dört hafta sürebilmektedir.

Mumun iki ucunu da yakmayın. Egzersiz yapmak için daha erken uyanmaya başlarsanız, daha erken bir yatma zamanı belirlemeniz gerekir. Yeterince uyumazsanız, geçiş yapmak imkansız olabilmektedir.

Yakıt doldurun. Biraz yakıt kaynağına sahip olmak en iyisidir, ancak kişiden kişiye değişir. Bazı insanlar daha hassas bir mideye sahiptir. Bu nedenle egzersiz öncesi en iyi yakıtınızı belirlemek için farklı yiyecekler denemeniz gerekebilmektedir.

Unutmayın, herhangi bir egzersiz hiç egzersiz yapmamaktan daha iyidir. Öğle yemeği molası sırasında veya işten sonra bir antrenmana uyum sağlamayı daha kolay buluyorsanız, sizin için en iyi olan rutini takip edin.

Tüm bunlarla beraber sitemiz üzerinden anabolik ürünler alabileceğinizi unutmayın. Yoğun spor hayatına sahip olan ve hedefleri doğrultusunda başarı isteyenler için bir alternatif olmaktadır. Steroid satın al ile tüm hedefler gelebilmektedir. Dipnot olarak spor ve program dahilinde olacağını unutmayın.

Related Posts

Bir yanıt yazın