Genel

Steroid satın al: Kas kütlesi oluşturmak için ipuçları

Kas kütlesi oluşturmanın pek çok yöntemi olduğunu biliyoruz. Bunun için pek çok gerekli argüman bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; takviye, besin ve antrenman olarak düşünebiliriz. Steroid satın al ile bu süreçlerde iyi şekilde geçilebilmektedir.

Kas inşa etmek, pozitif bir enerji dengesi gerektirir; bu, yaktığınızdan daha fazla kalori almanız gerektiği anlamına gelir. Büyük ölçüde eğitimle artırılabilen protein dönüşümünü desteklemek için bir kilo kas inşa etmek için yaklaşık 2.800 kaloriye ihtiyacınız var. Bu sekiz ipucunu takip ederek, kas kütlesini daha verimli ve hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Vücudunuz her hafta en fazla yaklaşık 227 gr kas inşa edebilebilmektedir. Bu nedenle daha fazla kas inşa etmeye çalışırken çok fazla kalori alırsanız. Buna ek olarak fazla yağ da alırsınız. Günde fazladan 250 ila 500 kalori tüketmenizi öneririz. Kolayca yağ alıyorsanız, aralığın alt ucunda kalın ve genel olarak kilo almayı zor buluyorsanız, aralığın üst ucunu hedefleyin. Kas inşa etmek ve zayıf kalmak için doğru miktarda ek kalori bulmak biraz deneme yanılma gerektirecektir.

Buna ek olarak, araştırmalar, antrenmandan 15 ila 20 dakika önce, antrenman sırasında ve antrenmandan sonraki bir saat içinde yağsız protein tüketmenin kas kazanımını iyileştirmeye yardımcı olabileceğini düşündürmektedir. Muhtemelen spor salonunda biftek veya tavuk göğsü yemeyeceğiniz için, antrenmandan hemen önce, antrenman sırasında veya sonrasında bir protein içeceği veya takviyesi faydalı olabilir, ancak gerekli değildir.

Ancak, her şey proteinle ilgili değil. Bu , kas yapmanıza, yağ kaybetmenize ve güçlenmenize yardımcı olacak sağlıklı, dengeli bir diyetin parçası olarak kalori harcamanızı karşılayan ve size besin sağlayan birçok öğün yemekle ilgilidir.

Steroid satın al: Kas geliştirme prensibi

Yağsız kas kazanmak istiyorsanız hem beslenme hem de fiziksel aktivite çok önemlidir. Başlamak için, vücudunuzu fiziksel aktivite yoluyla zorlamak çok önemlidir. Ancak, uygun beslenme desteği olmadan ilerlemeniz duracaktır.

Yüksek proteinli gıdalar kas kazanmak için çok önemlidir, ancak karbonhidratlar ve yağlar da gerekli enerji kaynaklarıdır. Amacınız yağsız kas kazanmaksa, düzenli egzersiz yapmaya ve her gün kas geliştirici gıdalardan daha fazla kalori almaya odaklanmalısınız. Aynı zamanda steroid satın al ile beraber birçok şey değiştirilebilmektedir.

Steroid satın al: kas gelişimi için daha fazlası

Vücut geliştiriciler, eğitmenler ve diyet guruları (en azından tuzlarına değer olanlar) size vücut geliştirmenin %50’den fazla beslenme olduğunu söyleyecektir. Özellikle acemi söz konusu olduğunda, hemfikir olma eğilimindeyiz. Yeni başlayanlar veya işten çıkarıldıktan sonra spor salonuna geri dönenler, düzenli bir antrenman programından güç ve kütle açısından bazı ciddi kazanımlar elde etmeyi bekleyebilmektedir. Ancak sağlam bir  beslenme programı olmadan olmaz.

Beslenmeniz konusunda ne kadar ciddi olursanız, kazancınız da o kadar ciddi olacaktır. Aslında, halterle ilgili literatürü tarasaydınız, beslenme ve diyet takviyelerinin etkilerine ilişkin tonlarca çalışmaya kıyasla, kas kütlesini ve gücünü artırmaya yönelik eğitim teknikleri konusunda nispeten az araştırma yapıldığını çabucak öğrenirsiniz. Bahsedilen araştırmalar,  makro besinlere (protein, karbonhidratlar ve yağ), kalorilere, yemek zamanlamasına ve belirli takviyelere dikkat etmenin sonuçlarınıza büyük etkisi olacağını gösteriyor.

Tüm taramayı kendi başınıza yapacak vaktiniz olmadığı için, her yeni başlayanın şimdi öğrenmesi ve süresiz olarak sürdürmesi gereken 4 temel beslenme ve takviye kuralına indirdik. Bu kuralları takip edin ve ağırlık kaldırma programınıza bağlı kalın ve yakında o “başlangıç” etiketi artık sizin için geçerli olmayacak.

Steroid satın al: Proteine odaklanmak

Anabolik steroid satın al seçeneği gibi belli bir protein alınması gerekmektedir. Günlük olarak vücut ağırlığınızın kilogramı başına en az 1 gram protein tüketin. Protein, kas proteininin yapı taşları olarak kullanılan amino asitleri sağlar. Normal bir insan için önerilen günlük protein miktarı vücut ağırlığının kilogramı başına yarım gramdan daha az olarak belirlenmektedir. Bu belirlenme olsa da, araştırmalar sporcuların, özellikle de kas kütlesi ve gücü ile ilgilenenlerin, bu miktarın kabaca iki katına ihtiyacı olduğunu göstermektedir.

Yeni başlayanlar, antrenmanın ilk altı ayında günde vücut ağırlığının kilogramı başına yaklaşık 1,5 gram protein almaya çalışmalıdır. Çünkü bu, kaslarınızın antrenmana en hızlı tepki vereceği zamandır. 180 librelik için bu, başlangıçta günde 270 gram ve daha sonra günde minimum 180 gram anlamına gelir.

Karbonhidrat

Her gün vücut ağırlığınızın kilogramı başına yaklaşık 2-3 gram karbonhidrat yiyin. Protein, kas büyümesi için en kritik makro besindir ve karbonhidratlar çok yakındır. Karbonhidratlar kaslarınızda glikojen olarak depolanmaktadır. Ayrıca hem kaslarınızı dolu ve büyük tutar hem de egzersiz sırasında onları besler. Kütle kazanmak için, 180 kiloluk yeni başlayanların günlük 360-540 gram karbonhidrata ihtiyacı olacak.

Yağdan Kaçının

Günlük toplam kalorinizin yaklaşık %20-30’u yağdan gelmelidir. Doymuş yağ alımını ortadan kaldırmaları tavsiye edilen yerleşik genel popülasyonun aksine, yağ kalorilerinizin %5-10’u doymuş olmalıdır. Çünkü daha yüksek yağlı diyetler (özellikle tekli doymamış ve doymuş yağlar açısından daha yüksek olanlar) testosteron seviyelerini normalden daha iyi koruyor gibi görünmektedir.

Optimal testosteron seviyelerini korumak, unutmayın. Kas kütlesi ve gücü oluşturmak ve yağ kazanımını önlemek için çok önemlidir. Burada ek olarak steroid satın al ile yağ yakma işlemi de aklınızda olabilmektedir. 

Yatmadan Önce YiyinHer gece yatmadan önce 30-40 gram misel kazein protein içeceği veya 1 fincan az yağlı süzme peynir ile 2-3 yemek kaşığı keten tohumu yağı, 2 ons karışık kuruyemiş veya 2-3 yemek kaşığı susam tüketin. fıstık ezmesi. Uyuduğunuzda, esasen 7-9 saat (veya ne kadar uyursanız uyursanız) oruç tutarsınız.

Yiyecek bulunmadığında vücut, beyninizi beslemek için amino asitler için kas liflerinize gider. Daha büyük ve daha zayıf olmak isteyen kişi için bu iyi bir şey değil. Cevap daha az uyumak değil, yatmadan hemen önce uygun yiyecekleri yemektir. Yavaş sindirilen proteinler ve sağlıklı yağlar en iyi seçeneğinizdir. Bu gıdalar sindirimi yavaşlatmaya yardımcı olur ve yakıt için sabit bir amino asit kaynağı sağlar.

Steroid satın al ve Kreatin kullanın

Antrenman öncesi ve sonrası shakelerinize 3-5 gram kreatin ekleyin. Satın alınabilecek en etkili takviyelerden biri kreatindir. Birçok bilim insanı, doktor ve beslenme uzmanı, yaş veya cinsiyetten bağımsız olarak kreatinin çoğu sporcu için harika çalıştığı konusunda hemfikirdir. Ek üzerinde yüzlerce çalışma yapıldıktan sonra, fikir birliği, bunun sadece etkili değil. 

Aynı zamanda güvenli olduğudur. Kreatin’i monohidrat, etil ester veya başka bir formda almak, 10 pound’a kadar yağsız kas kazanmanıza, spor salonundaki gücünüzü %10 artırmanıza ve egzersiz sırasında önemli ölçüde daha büyük bir pompa üretmenize yardımcı olabilmektedir. Üstelik hepsi sıfır yan etkiyle. Son olarak daha kuvvetli olmasını istiyorsanız bunun için steroid satın al seçeneği ve sipariş gerekmektedir.

Bir yanıt yazın