Genel

Steroid satın al: Kadınlar için fitness programı

Fitness göz korkutucu olabilir. Küçük, anne-pop spor salonları bile genellikle tuhaf görünümlü makinelerle, nasıl kullanılacağını bilmediğiniz ekipmanlarla ve pembe suyla dolu süt kutularının etrafında dolaşan ulaşılmaz insanlarla doludur. Steroid satın al ötesinde buna benzer şeyler bulunur.

Ağırlık dünyasında yeni olan çoğumuz, hemen bunalmış hissederek bir spor salonuna gireceğiz. O kadar çok şey oluyor ki, nereden başlayacağınızı bile bilmek zor!

İşte o zaman korkutucu olmayan eliptik adınızı çağırır. Dost canlısı mahalle kardiyo makineleriniz sizi asla hayal kırıklığına uğratmadı. Bu yüzden birine atlayın ve swooshing yapmaya başlayın. Ve orada kalır, sessizce diğer insanların harika görünen antrenmanlarını yapmasını izlersiniz.

Sonunda biraz direnç eğitimi denemek için cesareti topladığınızda, muhtemelen makinelere yöneleceksiniz. Açık bir tane seçecek, talimatları okuyacak ve ardından resimlerde model ne yapıyorsa onu kopyalamaya çalışacaksınız. “WTF yapıyor muyum?” Hareketleri yaparken kendinize sorabilirsiniz. “Bu bile doğru mu? Yemin ederim bu yönler bir anlam ifade etmiyor. Aman Tanrım, umarım kimse beni izlemiyor!”

Makinelerle uğraştıktan sonra, dambıl rafına gitmeyi düşünürsünüz, ancak birbirlerini alt etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan iri, kaslı adamlarla dolup taşarsınız. Ayrıca, elinize dambıl alınca ne yapardınız?

Bunlardan herhangi biri size tanıdık geliyorsa, ciddi bir fitness revizyonuna ihtiyacınız var! Neyse ki, doğru yere geldiniz. Kadın Antrenman, en mutlu, en güçlü ve en iyi benliğinizi oluşturmaya başlayabilmeniz için spor salonuna güvenle girmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Yüz binlerce kadın bu programı takip etti ve çok sevdi, tekrar tekrar yaptılar. Şimdi senin sıran!

Anabolik steroid satın al öncesinde kadınlarında spor eğitim son derece önem taşır. Bunun için bazı yenilikler yapılmalıdır. Eğitim ve antrenman olması gerekendir.

Eğitim: Daha İyi Bir Vücut İçin Ağırlık Eğitimi

Birçok kadın, ağırlık antrenmanlarının kendilerini bir şekilde Hulk-ette’lere dönüştüreceğinden endişe ediyor, bu yüzden “kadınsı” figürlerini korumak için kardiyo yaparak saatler harcıyorlar. Gerçek şu ki, kadınlar erkekler gibi kas kütlesi kazanmak için hormonal desteğe sahip değiller. Testosteron hormonu, kas kütlesindeki büyük artışlardan sorumludur. Kadınların testosteron seviyeleri erkeklerinkinin küçük bir kısmıdır. Bu, göğüs kılı ne kadar uzayabileceği konusunda kendinizle ilgilenmeden bench press yapabileceğiniz anlamına gelir.

Erkeksi görünen, tipik olarak profesyonel vücut geliştiriciler olan kadınlar var. Bu tür bir kaslılığı elde etmek için uzun yıllar özveri ve belirli bir yaşam tarzı gerekir. Kadın vücut geliştirmede bir sonraki yıldız olma hedefleriniz yoksa, çok erkeksi görünme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Yine de bir konuda haklısınız: ağırlıklarla çalışmak yağsız kas kütlenizi artıracaktır . Bu iyi bir şey! Ne kadar çok kasınız varsa, vücudunuz o kadar çok kalori yakar. Ne kadar çok kalori yakarsan o kadar zayıflarsın. Artan kas kütlesi ayrıca kollarınıza şekil katacak, karnınızdan inç alacak ve hatta ganimetinize biraz yuvarlaklık katacak! Kadın dergileri “ton” hakkında konuştuğunda, aslında güçlü kaslardan bahsediyorlar.

Steroid satın al ve pandemi

Pandeminin bu noktasında, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru ekipman ve alanınızı genişletmek ve her şeyi düzenli tutmak için ihtiyaç duyduğunuz sahne ve aksesuarlarla muhtemelen evde egzersiz yapmak için bir ritim oluşturmuşsunuzdur . En yakın spor salonunuzda yerel halkla yeniden bir araya gelmekle ilgileniyorsanız, sizin için evde egzersiz programını bulmak, kendi alanınızın rahatlığında egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan tüm yönergelere sahip olduğunuzdan emin olmak için son adım olabilir.

Tüm bunlarla beraber evden salona spor geçişi yapılmalıdır. Bunun için gerekli tüm koşullar sağlanmalı. Ayrıca bu alanda steroid satın al ve sipariş işlemleri de kaldığı yerden devam edebilir.

Hiçbir şey aynı odada terleyen ve tezahürat yapan bir grup insanın uyumu gibi değildir, ancak evde egzersiz programları aynı zamanda işleri kendi hızınızda yapmanız, gerektiğinde su molaları vermeniz, kelimenin tam anlamıyla vurmanız için bir fırsattır. bir dizide duraklayın ya da homurdanarak ter atın. Bir fitness tutkunu ekibi olarak, sizi motive etmeye devam ederken (hatta bazıları bir sınıf ortamını simüle ederken) çeşitlilik ve zorluklara karşı duyulan isteği gideren çeşitli uygulamaları , programları ve sınıfları test ettik.

Fitness rutininizde amaçsız mı hissediyorsunuz? 

En fazla sonucu elde etmek için kardiyo ve kuvvet antrenmanlarınızı nasıl Tetris yapacağınızdan tam olarak emin değil misiniz? Bu 4 haftalık antrenman planı, kişisel antrenörünüz ve sorumluluk arkadaşınız gibi olacak. Sizi yolda tutmak için uzman antrenman rehberliği ve sağlam bir program sunacak. En iyi kısım? Antrenmanların çoğu 20 dakika veya daha az sürer, ancak terlemeye hazır olun.

Steroid satın al: Kadınların ağırlık antrenmanı

Kadınlar için yeni bir ağırlık antrenmanı programına başlamak göz korkutucu ve sinir bozucu bir süreç olabilir. Tüm yanlış bilgiler varken, gerçekten işe yarayan bir şey bulmak zor.

Bugün kadınlara özel eğitim hakkında bildiğimiz her şeyi bilerek, bunların bir kısmını geçmişte bırakabiliriz. Bunlar sayesinde steroid satın al ve daha fazlası kafanızda yer edinecek.

Steroid satın al: Kas ve Kuvvet Kadın Antrenmanı

Bu 12 haftalık program, vücudunu iyi bir ağırlık kaldırma programı ile dönüştürmek isteyen her sağlıklı kadın için mükemmeldir.

Amaç, temel kaldırmalar yoluyla yağsız ve fonksiyonel kas tonusu geliştirmenize yardımcı olmaktır. Antrenmanın kendisi, kalça kaslarınıza güçlü bir şekilde odaklanarak haftada üç kez alt bedeninizi ve kol kaslarını şekillendirmeye odaklanarak haftada iki kez üst bedeninizi hedefler.

Her gün yakılan toplam kalori miktarını artırmak için yapılmalıdır. Sabahları veya o günün antrenmanından sonra yapabileceğiniz bazı önerilen kardiyo seansları da ekledik. Ancak, zamanınız kısıtlıysa, bu antrenmandaki ilerlemeyi görmeleri gerekmez.

Bu program için dinlenme süreleri setler ve egzersizler arasında 30-90 saniye arasında tutulmalıdır.

Egzersiz Programı

  • Pazartesi – Bacaklar ve Kalçalar, Kardiyo (isteğe bağlı)
  • Salı – Sırt ve Kollar, Kardiyo (isteğe bağlı)
  • Çarşamba – Bacaklar ve Kalçalar, Kardiyo (isteğe bağlı)
  • Perşembe – Göğüs ve Omuzlar, Kardiyo (isteğe bağlı)
  • Cuma – Bacaklar ve Kollar, Kardiyo (isteğe bağlı)
  • Cumartesi – Karın/Dinlenme
  • Pazar – AbsRest

Beslenme

Herhangi bir egzersiz programındaki başarınızın büyük ölçüde beslenme ve uyku alışkanlıklarınıza bağlı olduğunu unutmamak önemlidir . Her gece 7-9 saat uyuduğunuzdan ve arzu ettiğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olacak kadar kalori aldığınızdan emin olun.

BMR hesaplayıcımız , mevcut vücut ağırlığınızı korumak için kaç kaloriye ihtiyacınız olduğunu bilmenize yardımcı olacaktır.

Amacınız kilo vermekse, bu sayıdan ~250 kalori çıkarın. Eğer zayıfsanız, bu sayıya 250 kalori eklemeye çalışın. Ve zaten ideal kilonuzdaysanız, korumak için uygun miktarda kalori aldığınızdan emin olun.

İlerlemeyi İzleme

Bu programda ilerleme kaydettiğinizi göstermek için sonuçlarınızı izlemek önemlidir. 12 haftanın başında tercih ettiğiniz ölçüm şeklini almayı planlamalısınız.

Bu ölçümler, ilerleme resimleri, terazi tartımı, şerit ölçümleri ve deri kıvrım kaliper ölçümlerini içerebilir. İlk önce en rahat ettiğiniz şeyle başlamanızı ve kendinizi rahat hissettikçe daha fazlasını eklemenizi öneririm.

Kendiniz hakkında ne kadar çok veriye sahip olabilirsiniz. Antrenmanlarınız sırasında kullanılan tekrarları, setleri veya ağırlığı artırma gerekmektedir. Her gece uyku saatlerinizi artırma, her hafta yaptığınız kardiyo miktarını artırma ve/veya artırma gibi değişkenlerle o kadar iyi ilgilenebilirsiniz. Her gün yediğiniz kalori miktarını artırmak veya azaltmak.

İlerlemenizi ne sıklıkta ölçeceğiniz tamamen size bağlıdır, ancak hedeflerinize doğru ilerlediğinizden emin olmak için bunu ayda bir veya 6 haftada bir yapmanızı tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın