Genel

Steroid Kürü Bırakınca Ne Olur?

Steroid Kürü

Steroidler için en çok merak edilen konulardan biri de bırakıldıktan sonra ne olacağıdır. Evet, steroid kürü ya da anabolik bırakınca ne olur? Steroidleri sürekli kullanmak mı gerekir? Bırakınca sarkmalar ve performans düşüklüğü olur mu? İşte bu merak edilen soruları cevaplayacağız.

Steroidlerin bırakılmasıyla ilgili daha öncesinde de buna benzer paylaşım yapmıştık. Ancak üzerinden zaman geçtiği için güncel bilgiler vermek gerekmektedir. Steroidleri her ne şekilde bırakırsanız bırakın belli düşüşler olacaktır. Steroid sonrası istem dışı fiziksel ve psikolojik olarak bir etki gözlemlenecektir.

Steroid sipariş şeklinde aldığınız her ürünün bitişi sporcuyu tedirgin etmektedir. Belli bir süreyle steroid kullanan ve bırakmaya karar veren sporcu için bu süreç aslında oldukça zordur. Steroidi bırakmak kolay olmadığı gibi bırakma işleminden sonrada süreç stresli yaşanmaktadır. Ancak iradeye sahip olunduğunda atlatılması mümkün olacaktır.

Steroid Kürü

Steroid Kürü Bırakılması

Anabolik steroid kürü kullandığınızda vücut her açıdan tavan yapmaktadır. Öz güven, benlik ve kas gibi pek çok duygu bir araya gelmektedir. Birey kendini daha çok beğenmektedir. Steroid kullanmasıyla birlikte antrenmanlar daha çok anlam kazanmaktadır. Anabolik ve sporla birlikte entegre şekilde hayat güzel ilerlemektedir. Steroid sipariş tüm hakkını vermektedir. Peki ya bırakınca?

Steroid kürü, kullandıkça değer kazanır. Ancak bıraktıktan sonra her şey tersine dönmektedir. Eğer yeteri kadar antrenman sağlanmazsa vücut ister istemez çökecektir. Steroid hayatından vazgeçen pek çok sporcu da bu durum gözlemlenmiştir. Hacim, kilo ve güç kaybı olmuştur. Fakat farklı takviye ve antrenmanlarla bu durum biraz daha korunabilmektedir. Tamamen önüne geçmek oldukça zor olduğunu belirtelim.

Anabolik steroidler vücudun alışmasından dolayı sürekli istemektedir. Kas ve hacimin korunması için anabolik maddesine ihtiyaç duyar. Bu yüzden bırakıldığında belli başlı sönmeler yaşanmaktadır.

Steroid Satın Al ve Süreçler

Anabolik steroid sipariş işlemleri zahmetsiz ve kolaydır. Steroid satın al online işlemlerle yapılabilmektedir. Ancak yukarıda saydığımız konular dikkate alınmalıdır. Steroidlerin bırakıldıktan sonraki evresi psikolojinizi bozmasın. Diğer bir seçenek ise kullanım aralığını uzun tutmak olabilir. Bu sayede daha az kullanırsınız. Fakat geniş aralıklarla kullanım olacağı için etkisi taze kalabilmektedir.

Related Posts

Bir yanıt yazın