Genel

Steroid Kürleri Nasıl Yapılır?

steroid kürleri

Spor, bazı kişiler için vazgeçilmezdir. Spor yapmadan gününü geçiremeyenler kendini daha iyi geliştirmek için yeni yollar ararlar. Özellikle de vücut geliştirme sporu ile ilgilenen bireylerde bu görülmektedir. Sabit bir vücut yerine daha çabuk gelişen bir vücut oluşmasını ister. Bu istekler amatör spor yapan kişilerde daha fazla görülmektedir. İşte tam da bu noktada takviye edici maddeler ortaya çıkar. Steroidlerde bunlardan biri sayılır. Steroid kürleri ile vücut geliştirme daha üst noktalara taşınır.

Steroidler, vücut geliştirme salonlarının önemli takviye edici ürünleridir. Pek çok kişi için yapılan spora direkt katkısından dolayı taktir görmektedir. Steroidin kullanımıyla etkisi kendini kısa sürede gösterir. Bu yüzden takviye maddeleri arasında en fazla tercih edilendir. Ancak kullanımında dikkat etmek gereken konuları almamak gerekir. Sadece steroid satın al seçeneği ile işlem tamamlanamaz. Anabolik steroidin doğru kullanılması da gereklidir.

Steroid sipariş vermeden önce ürünün size uygun olup olmadığını saptayın. Her ürün vücudunuza uygun olmayabilir. Anabolik steroid alırken size uygun olduğunu düşünerek hareket edin. Steroidler, her vücutta aynı tepkimeyi vermezler. Her vücutta anabolik steroidin ilerleyişi farklı olabilmektedir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Şimdi gelin steroid kürlerinin nasıl yapılması gerektiğini detaylandıralım.

steroid kürleri

Steroid Kürleri Haftalık Uygulanması

Steroid kürleri yapımında belli aşamalar takip edilmelidir. Gelişigüzel bir kür programı uygulanmamalıdır. Bu işin en önemli kısmı doğru plan ve programdır. İşlemleri tek tek düzgün şekilde uygulamak gerekir. Yoksa işlemler bir işe yaramaz. Hem de vücut kötü şekilde etkilenebilir. Kürlerin başlangıcı ve bitişi iyi hesaplanmalıdır.

Steroid kürlerinin başlangıcı genellikle 12 haftalık bir süreçle tanımlanır. Yeni anabolik steroid sipariş edenler için 12 haftalık bir kür dönemi başlar. Bu kür başlangıcı minimum hasarı esas alarak uygulanır. Vücudu anabolik steroide hazırlama şeklinde de yorumlanabilir.

Kür uygulaması yaparken maddenin kullanım dozajına da dikkat edilmelidir. Doz olarak vücuda birden fazla anabolik steroid enjekte edilmemelidir. Elbette sadece enjekte değil, tablet yoluyla da tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan 12 haftalık süreçte programa sadık kalmaktır. Bu program 18 haftaya da çıkarılabilmektedir.

Bir cevap yazın