Genel

Steroid Kürleri Güvenilir Midir?

steroid kürleri

Steroidler biyolojik olarak ele alındığında lipit, karbon, biosentez, hormon gibi pek çok tabir karşımıza çıkar. Hedefimiz kasları büyütmek, gücü artırmak ise odaklanacağımız steroidler, anabolik steroidlerdir. İnsan fizyolojisi için steroidler önemlidir. Peki steroid kürleri nasıldır?

Karbon iskeletli bir lipit şeklinde tanımlanan steroidler biyolojik formdan bağımsız düşünülemez. Bu bilgileri bir kenara bırakıp daha ziyade yapılmış olan steroidlerle ilgili konuşacağız. Vücutta bulunan testosteron hormonu bazı durumlarda dışarıdan sentetik olarak alınır. Anabolik steroid sipariş verdiğiniz siteler genelde sporculara hizmet etmek üzerine kurulmuştur.

Steroid Kürleri

Anabolik steroid kürleri başlangıçta vücudu asla yormamalıdır. Güvenebileceğiniz steroidlerle kür uygulayabilirsiniz. Satın aldığınız herhangi bir üründen dahi şüpheniz varsa onu asla kullanmamalısınız. Steroid kürü kullanmadan önce güvendiğiniz bir sağlıkçıya danışmak faydalı olmaktadır.

Steroid kürleri de kendi çinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Örneğin hacim kürü bunlardan biridir. Anabolik steroidler ağı ilaçlar olduğu için keyfi kullanımları son derece tehlikelidir. Web sitemizde satışını yaptığımız steroidler hakkında ürün açıklamalarında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

steroid kürleri

Kürlerde Dikkat Edilmeli Mi?

Alacağınız ürünlerle başlangıç düzeyinde steroid kürü yapacaksanız bile dikkatli olmalısınız. Her ne şekilde olursa olsun basit kürlerin de steroidlerden oluşması tüm masumiyeti bozuyor. Yavaş yavaş vücuda steroid almak ve bu hormonun alelade girişini normalleştirmek için steroid kürleri önerilmektedir. Tabii profesyonel bir sporcuysanız ve bir yarışmaya katılacaksanız anabolik steridlerden uzak durmalısınız. 

Basit bir hacim kürü yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken detaylar olacaktır. Anabolizanlar vücutta aşırı protein tutarlar ve buna bağlı olarak sizinde protein ağırlıklı beslenmeni gerekir. Steroid kullanırken zinde hissetmeniz önemlidir. Steroid kürü ile beraber antrenmanlarınıza da yoğunlaşmalısınız. Antrenman öncesinde ve sonrasında aldığınız gıdalar kür yapıyorsanız çok önemlidir.

Kaliteli beslendiğinizde steroidlerin etkisi hızla artar. Bunu bir denge olayı gibi düşünebilirsiniz. Tavuk eti, kırmızı et, balık ve mutlaka balklagiller beslenme listenizde yer almalıdır. Steroid sipariş verdiğinizde ilerleme kaydetmezsiniz. Düzenli kür yapmak, kendinize bakmak zorundasınız. Bunu bir yaşam felsefesi haline getirecekseniz şayet kendilikle bu steroid kullanımı konusunda danışmanlık veren bilgili kişilerle ilerlemelisiniz. Hiçbir steroid zararsız değildir. Zararları sizin kullanım şeklinize bağlıdır. Bu sebeple steroidler hakkında yakaladığınız en önemli bilgiyi dahi göz ardı etmeden değerlendirmelisiniz. 

Bir yanıt yazın