Genel

Steroid Kullanma İşlemi Biterse Neler Olur?

Steroid Kullanma

Anabolik steroidler kullanma sonrasında birtakım değişiklik yaşanmaktadır. Steroid, sporla birlikte tüketilmektedir. Spor yapmadan herhangi bir şekilde steroid tüketimi yapılmamaktadır. Ancak tüm antrenmanı bitirdiğinizde ne olur? Yani artık spor yapmayı bıraktınız. Ve steroid kullanımını kestiniz. Peki vücutta sarmaklar ve kas kaybı yaşanır mı? Steroid kullanan ya da kullanacak kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biridir.

Steroid, antrenman ile bir anlam kazanır. Antrenman olmadan steroidin etkisinden bahsedemeyiz. Steroid ve antrenman birbirini tamamlayan enstrüman gibidir. Biri olmadan diğerini ele almak anlamsız olur. Bu yüzden steroid kullanacak sporcuların öncelikle antrenman durumu sorgulanır. Yeteri kadar antrenman yapması ve bunu devam ettirmesi gerekir. Ve bu ikisini sürdürürken steroid alımını bırakınca belli bir geri çekilme meydana gelir. Steroid satın al işlemi yapanların bunu bilmesinde fayda var.

Steroid kullanma hiçbir zaman basite alınmamalıdır. Oldukça kuvvetli bir ilaç olduğundan son derece dikkat edilmelidir. Steroid sipariş edenlerin en büyük sıkıntısı ilk başlarda oldukça hevesli olmaları. Ancak bu işte istikrar önemli. Hevesin geçici olmasından ziyade istekli olun. Düzenli program dahilinde kullandığınızda ve etkisini gördüğünüzde daha hevesli olacağınızı söyleyebilirim.

Bir yanıt yazın