Genel

Steroid Kullanımından Önce Doğru Vücut Seçimi

Steroid

Vücut geliştirme sporunda tüm yapılanların birer anlamı vardır. Tüm işlemler ve anlamların bir dayanağı bulunmaktadır. Fitness yapan birçok insanda bunun bilincindedir. Örneğin her vücudun aslında bir karşılığı bulunmaktadır. Yapmak istenilen vücut şekli aynı zamanda hayvan figürlerine benzetilmektedir. Steroid kullanmadan önce bu bilgileri de öğrenmek işinize yarayacaktır.

Vücut geliştime spor yapan bireyler için 4 farklı hayvan figürü önerilmektedir. Bu hayvan figürleri vücut gelişimiyle yakından ilgisi vardır. Yaptığınız antrenman ve program nasıl bir hayvanı temsil ettiğinizi belirlemektedir. Hayvan figürleri ise şu şekildedir;

  • Kurt
  • Tavşan
  • Ayı
  • Aslan

Bu 4 hayvan figürü yapılan sporun programını yansıtmaktadır. Buna ek olarak Yunus, Ayı, Kurt ve Aslan şeklinde de kullanılmaktadır. Steroid satın al işlemlerinden önce bunları bilmenizde fayda var. Ayrıca hangi hayvan figürü olmak istiyorsanız buna bağlı bir steroid kullanımına yönelmek gerekmektedir.

Anabolik steroid ya da steroid kürleri seçerken ne yapmak istediğinizi bilmelisiniz. Çünkü steroidler yön verici birer ek takviye ürünüdür. Örneğin, hacim ya da kas büyümesi istiyorsanız, buna yönelik program uygulanmalıdır. Hem steroid hem antrenman tamamen buna yönelik olmalıdır. Tüm bunları sağlığınız taktirde gelişim daha çabuk olacaktır. İşte hayvan figürleri de aslında bu oyunun bir parçası olmaktadır. Şimdi bu hayvan figürlerine daha yakından bakalım.

Steroid

Steroid Kullanımında Hayvan Figürleri

Vücut geliştirmek için kendinize bir hayvan figürü belirleyebilirsiniz. Bu figürlerle birlikte günlük antrenmanları her ince ayrıntısına kadar uygulanması gerekmektedir. Her hayvan figürü için haftanın 3 günü antrenman yapılacak şekilde düzenlenmektedir. Tüm bunları yaparken de steroid sipariş vererek gelişim sürecine katkı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda gelişimi daha hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Ayı Figürü

İlk sıraya Ayı figürünü koydum. Bu antrenman çeşitinde vücut daha iri kaslara sahiptir. Vücudun üst kısmı başta olmak üzere, kollar ve omuz oldukça belirgindir. Göbek kısmında ise baklava dilimler oldukça belli olmaktadır.

Aslan Figürü

Ayı figürüne benzer nitelikleri taşısa da daha kas yapısı biraz daha hafiftir. Kol kasları ve göğüs kısmı daha farklı şekilde tanımlanmaktadır.

Kurt Figürü

Bu hayvan figüründe vücut kastları hacimden çok diriliğe yönelik yapılmaktadır. İnce ama dayanıklı bir vücut yapısı dikkat çekmektedir.

Tavşan Figürü

Hayvan figürleri arasında en sıradan olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta bir vücut geliştirme salonuna başlangıç yapan biri Tavşan figürünü seçmektedir. Zamanla diğer hayvan figürlerine geçiş yapmaktadır. Neredeyse vücudun daha saf hali. Ancak burada da yağ çok çok azdır.

Bir yanıt yazın