Genel

Steroid Kullanımı Nasıl Yönetilir?

Steroid satın al işlemi yapıldıktan sonra asıl kullanım başlamaktadır. Steroid alımı yapanlar için süreç daha da önemli olmaktadır. Çünkü anabolik steroidlerin kullanımı gelişigüzel olmamalıdır. Antrenman için nasıl bir çizelgeye sahip iseniz, steroid içinde belli bir çizelgeniz olmalıdır. Diğer türlü tamamen bilinçsiz bir kullanım ortaya çıkar. Bu da sizin belki zararınıza olur. Bu yazıda steroid kullanımını nasıl yöneteceğimizi sizlerle paylaşacağız.

Steroid kullanımı için kendinizi hazır hissetmeniz gerekir. Yani vücudunuz steroid alımı için belli bir seviyede bulunmalıdır. Hiçbir şekilde spor yapmadan steroidi takviye olarak almak tabiri caizse intihar sebebidir. Olumsuz yanlarını görmeniz kaçınılmaz olur. Bu yüzden bir ön hazırlık olmalıdır. Steroid sipariş vermeden muhakkak belli bir süre spor yapmalısınız. Sipariş verseniz dahi önceliğiniz spor olmalıdır.

Spor geçmişi olduğunda steroidin etkisini daha iyi görebilirsiniz. 3 ay ya da 1 sene boyunca düzenli spor yaptığınızda kas kütleniz belli bir seviyeye ulaşacaktır. Vücutta gözle görülür bir kas kütlesinin artışına tanıklık edebilirsiniz. Ancak bu süreçten sonra anabolik steroid almanız mantıklı olacaktır. Bu sayede kademeli bir ilerleyiş görülecektir. Ve istediğiniz gelişim hızlanacaktır.

Steroid Kullanımında Doz Alımı

Steroid sipariş alımları genellikle hap ya da iğne şeklinde olduğu bilinir. Farklı yöntemlerle de steroidi vücuda alabilmek mümkün. Ancak insanlar en çok hap ve iğneyi tercih etmektedir. Bu tercihlerin arasında birinci sırayı ise iğne alır. Bunun sebebi ise direkt olarak vücuda enjekte edilmesidir. Koldan vurulan normal bir iğne gibi kana karışır. Ve tepkimesi diğer steroid ürünlerine göre çabuk olur.

İnsülin iğnesi gibi bireyler evde kendileri steroid iğnesini vücuda enjekte edebilir. Oldukça basit işlemden geçer. Steroid fiyatları aldığınız ürüne göre değişkenlik gösterir. İğne, hap veya krem gibi deriye nüfuz eden steroidler farklı ücretlendirmeye tabii olabilir.

Aldığınız ürünün doz kullanımı da oldukça önemlidir. Özellikle de iğne vurulan kişiler dozajı iyi ayarlamalıdır. Vücuda fazla enjekte edilen steroid istenmeyen tepkiler verebilir. Bu yüzden her dozu aynı seviyede vermeye özen gösterin. Son olarak steroid satın al kapıda ödeme seçeneği de olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın