Genel

Steroid Hormon Olarak Algılanır Mı?

Steroid Hormon

Özel spor hocalarıyla çalışıp hedeflediğiniz kas kütlesine ulaşamıyorsanız takviyeye ihtiyacınız var demektir. Bazen ne yaparsanız yapın olmayışının sebebi doğru desteği almamanızdır. Steroid iğneleri, hapları, kremleri gibi alternatifi olan ilaçlardır. Steroid ilaç olduğu için herhangi bir sebeple kullanılması doğru karşılanmaz. Tüm bunların yanısıra steroidleri kullanmak için de doğru yaş kriteri vardır. Peki neden? Kas kütlesi sürecini hızlandırmak isteyen genç yaşlı farketmeksizin tüm sporcular steroide yönelir.

Steroidler gençlik döneminde ciddi tehlikelerle yüzleşmek zorunda bırakabilmektedir. Bunun sebebi 21 yaşın altında henüz büyüme hormonunun rolünün aktif olmasıdır. İşin içine sağlığınız girdiğinde steroid sipariş verirken çekimser davranmanız doğaldır. Steroid satın al ibaresi gördüğünüz her web sitesinden ürün almamalısınız. Bu şekilde önce sağlığınızı düşünmelisiniz Buna göre siparişinizi oluşturmalısınız. 

Steroid Hormon

Steroid ve Hormon İkilemi

Bazı profesyonel sporcuların kariyerinin steroid yüzünden bittiğini biliyor muydunuz? Bunun sebebi steroidlerin ciddi bir güç sağlamasıdır. Yüksek dozda testosteron hormonu alıp müsabakalara katılan sporcular güven uyandırmaz. Bu yarış adil değildir. İşte buradan anlaşılmalıdır ki steroidler sahiden güç vermekte ustadır. Steroid satın al sitemizde satılan ilaçlar orijinal üründür. Sağlığınızı içerik itibariyle tehdit etmezler. Böylelikle sizler bu ürünleri kullanırken hassas davranmalı ve kuralcı olmalısınız. Kendi kendinize doz miktarlarını ayarlamaya çalışarak etkiyi minimuma çekersiniz. Steroidler doğru zamanda ve doğru şekilde kullanıldığında büyümeyi destekler.

Testosteron vücudun doğası gereği üretilen bir hormondur. Steroidler sentetik oldukları için vücuda bilinçsizce yüklenmek risklidir. Anabolik steroidleri kullanma serüveniniz kısa sürsün istemiyorsanız vücut geliştirme hocanıza danışabilirsiniz. Fitness bilgi birikimi isteyen bir alandır. Herkes spor yapabilmekt. Ama steroidlerin amacı tamamen farklıdır. Steroidlere vitamin ve protein demek yanlış bilgidir. Steroidler satın al ile ilaç satın aldığınızı bir kez daha hatırlamalısınız. Bu sayede steroidler testosteron hormonu içeren sentetik ilaçlara verilen isimdir. Büyümeyi hedeflerken yanlış yollar tercih etmemelisiniz. Steroidler ağır ilaçlar olduğu için kullanma aşamasında ihmal kabul edilemez. Sağlığınız sinyal veriyorsa uzman bir doktora danışmanızda fayda vardır. 

Steroid sipariş verirken steroidlerin olası yan etkilerini bilmelisiniz. Örneğin testis küçülmesi, ses kalınlaşması, kıllanmada artış gibi sorunlar steroidin kullanımından sonra ortaya çıkabilmektedir. Yapay testosteron alan bir vücut artık doğal testosteron üretimini durduracaktır. Steroidler hakkında geniş kapsamlı araştırma yaparak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Related Posts

Bir yanıt yazın