Genel

Steroid Fiyatları Herkes İçin Uygun Mu?

Steroid Fiyatları

Steroid ile ilgili merak edilen konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Steroid fiyatları herkes tarafından araştırılan bir konudur. Özellikle de yeni başlayanlar için fiyat oldukça önemlidir. Peki fiyatlar neye göre belli oluyor?Steroid satın alırken nelere dikkat etmeliyiz? Fiyat bir kriter midir? Şimdi bu sorulara yanıt verelim.

Steroid sipariş vermek isteyenler için piyasada birden fazla imkanı buluyor. Ancak tüm sitelerin güvenilir olduğunu söylemek mümkün değil. Anabolik steroidleri de istismar eden pek çok yan kuruluş firmaları olabiliyor. Buralaradan yapılacak alışverişler ileri de sıkıntı çıkarabilir. Fiyatlarında uygun olması şaşırtıcı olacaktır. Merdiven altı olarak tabir edilen sitelerin fiyatlandırması cazip gelecektir. Ancak ucuz etin yahnisi ucuz olacağını aklınıdan çıkarmayın. Ucuz steroid alarak sağlığınızdan olmayın.

Steroid satın al işlemi yapmak isteyenler dikkatli olmaları gerekiyor. Alınan ürünün güvenilir olduğunu gözlemlenmeli. Eğer vücut geliştirme için steroidi ciddi şekilde düşünüyorsanız, fiyatlar normal gelecektir. Daha fazla kas kütlesine kavuşmak niyetindeyseniz, steroidler birinci tercihiniz olacaktır. Bu yüzden fiyatlar size göre uygun olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlar kimine göre pahalı gelebilir. Fakat anabolik steroidlerin içinde bulunan maddeleri düşündüğümüzde normal diyebiliriz. Peki fiyat ortalaması nasıl? Her üründe farklılık gösterir mi?

Steroid Fiyatları

Steroid Fiyatları ve Çeşitleri

Steroid fiyatları seçilecek ürüne göre değişiklik gösterir. Enjeksiyon ya da tablet şeklinde alınacak ürünler arasında fark vardır. Ayrıca hazır kürler içinde belli bir ücret ödemek gerekir. Hazır kürleri seçme imkanı da iyi bir alternatiftir. Kas arttırıcı ya da hacim arttırıcı kürler belli bir paket içinde hazırlanır. 

Sporcuların ana ihtiyacı olan takviyeler bulunur. Örneğin, testosteron, boldenon ve dianabol takviyelerinin bulunduğu bir paket yer alır. Genotropin, testosteron ya da bolderon gibi birden fazla kürler bulunmaktadır. Kürlerin fiyatları ortalama olarak 400 liradan başlamaktadır. 8 bin liraya kadar paket kürlerine sahip olabilmek mümkün.

Enjeksiyon steroidler ise 30 – 40 liradan başlıyor. Ve 300 – 400 liraya kadar çıkabiliyor. Anabolik steroid için tablet almak isteyenler için fiyat aralığı ise 70 – 250 lira arasındadır. Steroid fiyatları aslında görüldüğü kadar pahalı değil.

Related Posts

Bir cevap yazın