Genel

Steroid Çeşitleri Nedir?

Steroidler her ne kadar sentetik bir hormon olarak bilinse de ilaç olarak bakıldığında tıbbi manası daha geniş kapsamlıdır. İnflamasyonu önleyen kortizollü ilaçlar steroid olarak literatürde yer alır. Sayfamızda satışını yaptığımız steroidler, evet ilaçtır. Bunu araştırdıktan sonra lütfen alışveriş yapınız. Steroidleri henüz 18 yaşından küçükseniz kullanmanız sakıncalıdır. Bu kısa faydalı bilgilerden sonra, steroid çeşitlerine değinelim.


Steroid sipariş vermeden önce steroid çeşitlerini okumanız faydalı olacaktır. İki tip steroid vardır. Kortikosteroidler ve Seks steroidleri. Sporcuların genellikle kullandıkları seks steroidleri içinde değerlendirilen androjenlerdir. Testosteron hormonunu taklit eden bu steroidler kas gücünü artırmada yardımcıdır. Steroid fiyatları hakkında da çok fazla soru gelmektedir. Steroid çeşitleri başlığı altında fiyatlarına yer vermek isabetli olacaktır. Sebebi ise her çeşit steroidin fiyat aralığının farklı olmasıdır. Sabit bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Web sitemizdeki ürünler piyasa düzeyindeki fiyatlarda müşteriye sunulur.


Steroid satın al işlemine geçtiğinizde siparişin çok kolay verilebildiğini göreceksiniz. Öncelikle kullanmanız gereken steroidi uzmanlar eşliğinde kararlaştırmalısınız. Steroid kullanmanın genel şartlarını sağlıyorsanız bile üzerine düşünülmesi gereken bir konu olduğunu unutmayın. Kısa sürede vücudunuza olması gereken düzeyin üstünde hormon girecek. Buna her vücudun verdiği tepki farklı olabilir.


Seks steroidlerinden androjenler hakkında erkeklerde bir hastalığa bağlı olarak seks özelliklerinin geliştirilmesi ve düzgün bir şekilde sürdürülmesine katkıda bulunan testosteron olduğu söylenebilir. Steroid satın al kapıda ödeme imkanıyla seks steroidlerinden olan androjenler güvenle teslim edilecektir. Steroidler hakkında çok fazla makale okuduysanız yan etkilerinden de haberdarsınızdır. Evet ne yazık ki, gücünüzü artırmasının aksine steroidlerin bir de yan etkisi var. Steroid sipariş verirken özellikle göz önünde bulundurulması gerekn konu steroidlerin yan etkileridir. Yüksek dozda steroid kullanımı, uzun süre steroid almak gibi sebeplerle çeşitli yan etkiler kendini gösterebilir. Psikolojik bozukluklar, ciltte incelme, şeker hastalığı oluşumu, ödem ve daha pek çok istenmeyen hastalık steroidlerin yan etkileridir. Almakta olduğunuz steroidin nasıl kullanılması gerektiğine dair bir fikriniz yoksa bu konuda bilgisi olan kişilere mutlaka danışmalısınız.

Bir cevap yazın