Genel

Steroid Aldıktan Sonra Vücutta Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Steroid

Anabolik steroid tercih eden sporcuların vücudunda belli başlı değişiklikler gözlemlenmektedir. Zamanla steroidin etkisiyle vücutta gözle görülür bir büyüme yaşanmaktadır. Anabolik steroid sipariş veren sporcular kullanmaya başladıktan sonra hacim ve kilo artışına tanıklık etmektedir. Ancak sadece steroid ile beraber gelişim göstermek mümkün değildir. Antrenman ve ağırlık çalışmak bu işin püf noktasıdır. Gerekli program ve antrenman uygulanmalıdır. Yoksa steroid vücutta kimyasal bir madde olarak kalmaktadır.

Amatör olarak vücut geliştirme salonlarını tercih eden sporcuların beklentileri bir hayli fazladır. Kısa süre içinde çoğu insan tabiri caizse “Hulk” olacaklarını düşünür. Elbette bunun mümkün olmayacağını söylemek lazım. Bir anda değişim görmek sporun temellerine aykırıdır. Zamanla ve program uygulayarak yapılabilmektedir.

Vücut geliştirme salonlarının vazgeçilmez diğer bir konusu ise ek takviye gıdalarıdır. Bu takviyeler protein tozu ile başlamaktadır. İleri ki aşamada da anabolik steroidlere kadar gitmektedir. Fakat tüm bunları almak isteyen sporcu muhakkak bir düzene koyması gerekmektedir. Steroid sipariş vererek tüm işlemleri bitmemektedir.

Steroid Aldıktan Sonra Vücutta Ne Gibi Değişiklikler Olur

Steroid Kullanımı ile Vücudun Değişimi

Bir sporcu daha öncesinden bir altyapıya sahip olduğu taktirde steroid kullanımına daha çabuk adapte olacaktır. Temel olarak bir spor geçmişinin olması kişi daha iyi noktaya taşıyacaktır. Ancak spora henüz yeni başlayanlara ilk tavsiye gelişim sürecini tamamlaması yönünde olacaktır. Çünkü kasların açılması, belli bir kuvvet ve hacmin kazanılması gerekir. Daha sonrasında anabolik tercihinde bulunabilir.

Vücud değişimi ise anabolik maddesi alındığında başlayacaktır. Yaklaşık olarak 1-2 ay içinde anabolik kendini gösterecektir. Bu süre kimi vücutta daha erken kimi vücutta daha geç olabilmektedir. Bu vücut yapısı ile doğru orantılıdır. Fakat kullanıma bağlı olarak değişim er ya da geç meydana geleceğini söyleyelim.

Kürler ile Başlangıç Yapabilmektedir

Anabolik için steroid kürleri kavramını muhakkak duymuşunuzdur. Birden fazla anaboliğin bir araya gelmesiyle oluşan maddeler karışımı olarak açıklanabilmektedir. Yani bir set içinde birden fazla steroidin bir arada olmasıdır. Başlangıçta böyle bir seçenek değerlendirilebilir. Her aşamaya göre kürleri bulabilmek mümkün. Başlangıç, orta ve ileri düzey kürleri satın alabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın