Genel

Kadın Steroid Kullanımında Bir Sıkıntı Olur Mu?

Kadın Steroid

Steroidlerin kullanımı kişiden kişiye değiştiğini biliyoruz. Her vücutta aynı etkiyi göstermemektedir. Bunun birden fazla nedeni vardır. Kişi, antrenman ve vücut geliştirme programını kendine göre yapmaktadır. Bu program herkes için aynı değildir. Kişisel uygulanan antrenmanla birlikte steroidin etkileri de farklılaşmaktadır. Kadın steroid kullanımında da değişiklikler olabilir. Erkek ve kadınların yapısal gereği bazı farklılıklar olabilmektedir.

Steroid sipariş vermek için belli bir şartı yerine getirmeniz gerek yok. İster kadın ister erkek olun steroid satın al seçeneğini kullanabilirsiniz. Bununla ilgili kıstas söylemek yanlış olmaktadır. Fakat her yazımızda belirttiğimiz gibi doktor onayı ya da kontrolu olması önemlidir. Doktor kontrolu şart değildir. Ancak sağlık açısından doktora müracaat etmek daha faydalı bir seçenektir.

Kadın steroid kullanması için önce ne yapacağına karar vermelidir. Sadece amatör olarak düşünenler ona göre bir plan ve program yapmalıdır. Steroid kullanımının onay verildiği müsabakalara katılmak isteyenler ise daha ağır antrenman ve steroid kullanabilmektedir. Tüm bunlarla birlikte erkekler gibi belli bir spor alt yapısına sahip olmak da gerekmektedir. Steroid satın al seçeceğini kullanarak başarı elde edilmez. Aynı zamanda ağır antrenman uygulanmalıdır.

Steroidlerin kadınlar üzerinde kullanımı hakkında kısaca bilgi verdik. Peki kadın steroid kullandığında nasıl bir etki görür? Olumsuz yönde yan etkileri hissedilir mi? Tüm bunları bir alt başlıkta cevaplayalım.

Kadın Steroid

Kadın Steroid Kullanması Sıkıntı Yapar Mı?

Steroidler, erkeklerde belli başlı yan etkileri göstermektedir. Aynı durum kadınlar içinde geçerlidir. Kadın bireyler steroidi aşırı kullandıklarında yan etkilerini hissedecektir. Kadınsal duygular ve fizik yapıda bazı farklılıklar oluşacaktır. Bunun kullanımla doğrudan orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Kadın steroid maddesini az bir doz ile alırsa etki de o denli az olmaktadır.

Steroid sipariş vermek isteyen kadınlar öncelikle maddenin yan etkilerini bilmelidir. Örneğin sesin kalınlaşması, erkeksi görüntünün oluşması gibi durumlarla karşılaşılmaktadır. Ancak doktor kontrolünde belli bir doz üzerine çıkmazsanız bu etkiler minimum seviyede olabilmektedir. Sigarayı günde 2-3 paket tükettiğinizde de yan etkilerini görürsünüz. Nefes darlığı, kanser, hatta ölüme kadar insanı götürmektedir. Bu yüzden kullanım aşırılığı oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın