Genel

Halotestin Steroid Nedir? Nasıl Kullanılır?

Halotestin Steroid

Anabolik steroidler sadece teki bir adet bulunmamaktadır. Steroidlerin birden fazla çeşitleri yer almaktadır. Çeşitlerinin fazla olması içeriğini de farklı yapmaktadır. Her steroidin kullanım amacı içindeki materyallere göre değişiklik göstermektedir. Fakat her birinin asıl gayesi vücuda gelişim sağlamaktır. Vücut geliştirme için steroidlerin önemi sporcular tarafından bilinmektedir. Bu yüzden steroid satın al işlemlerini sürekli yenilemektedir. Bu yazımızda Halotestin steroid konusuna değineceğiz.

Anaboliklerin bazıları oldukça güçlüdür. Sadece steroid oldukları için kullanılmamaktadır. Başlangıç seviyesinde alınan steroidlerin ardından daha güçlü olan anaboliklere ihtiyaç duyulur. Bu yüzden sporcular zamanla güçlü steroidlere yönelir. Halotestinde bunlardan birisidir.

Vücut geliştirme dünyasında Halo olarak da bilinen Halotestin, kuvvetli etkiye sahip olan steroidler arasında gösterilmektedir. En güçlü androjenik olması nedeniyle sporcu bireyler sıklıkla tercih edilmektedir. Anabolik steroid satın al işlemi yapan bireylerin halotestin seçtiği bilinmektedir. Hem dünya genelinde hem ülkemizde son yıllarda kullanılan bir ürün olduğunu hatırlatalım. Ancak güçlü bir steroid olduğu için dikkatli olmamız gerektiğini belirtelim.

Halotestin Steroid Nedir?

Halotestin de diğer maddeler gibi bir anabolik steroid ürünüdür. Asıl adı Fluoksimesteron’dur. Daha çok Halotestin steroid ya da Ultandren şeklinde bilinir. Erkeklerde düşük testosteron durumlarında kullanılır. Geç ergenlik yaşayan erkeklerde yine tercih edilir. Kadınlarda ise meme kanserinde kullanılır. Her iki cinste de kullanılabilen steroid maddesidir.

Vücut geliştirme sporunda testosteron oranın artması için erkekler tarafından tercih edilmektedir. İyi bir verim sağlaması nedeniyle ileri düzeyde kullanılmaktadır. Sıradan anabolik steroidlerine göre 10 ile 20 kat etkisi bulunmaktadır. Ancak Halo steroid en üst düzeyde satın alınması tavsiye edilmektedir. Steroid satın al işlemi için Halo, kimine göre son aşama olarak da kabul edilmektedir. Kullanım öncesi tecrübeleri kişilere muhakkak danışılmalıdır.

Halo Üretim ve Fiyatları

Halotestin steroid, tablet şeklinde üretilmektedir. Yani ağız yoluyla tüketilmektedir. 10 mg 60 ya da 100 adet Halo bulunan ürünler sitemizde mevcuttur. Esculapian markalı ürünler online sipariş yoluyla satın alınabilmektedir. 220 TL ile 240 TL arasında bir fiyatı bulunmaktadır. Steroid sipariş için karar verdiğiniz ürünü kapıda ödeme ile alabileceğinizi hatırlatalım.

Related Posts

Bir yanıt yazın