Genel

Doğal Kas Anabolik Steroidler ile Mümkün Müdür?

anabolik steroidler

Kaslarınızla şov yapmayı seviyor musunuz? Bu size ne hissettiriyor? Fİizksel özelliklerinizle ön planda olmak insana müthiş bir özgüven verir. Steroid sipariş verirken kaslarınızın hayal ettiğiniz görünüme kavuştuğunu düşünün. Olumsuz sonuçlara odaklanmak hedefinizi şaşırtabilir. Kendinize aynada baktığınızda memnun musunuz? Bunu mutlaka düşünün. Eğer normal bir insanın kaslı görüntüsünden daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız bunu araştırmışsınızdır. Bazı hedeflere ulaşmak için ciddi fedakarlıklar yapmanız gerekmektedir. Anabolik steroidler ile bu mümkün olabilmektedir.

Anabolik steroidler kullanarak kas kütlesi elde etmek de tamamen yaşayış tarzınızı değiştirmektir. Öncelikli olarak beslenme düzeniniz için bir uzmandan yardım almalısınız. Doğal bir kas oluşumu steroid kullandığınızda pek mümkün değildir. Yapay bir hormonla doğal olan bir görüntü beklemek hayal ürünüdür. Tabii antrenman ve beslenme ile destekliyorsanız doğrular değişmektedir. Steroid sipariş verirken bu ilaçların kullanma talimatlarını okumayı ihmal etmeyin. Her ne kadar ulaşılabilir ilaçlar olsalar da yanlış kullanıldıklarında sağlığı tehdit ederler.

anabolik steroidler

Anabolik Steroidler ile Doğal Kas

Anabolik steroidler üzerine konuşan bir Psikiyatri Profedörü objektif değerlendirme yapabilmek için en az 20 yıl steroid kullanan birini analiz etmek gerek diyor. Yan etkiler belli bir süre sonra da ortaya çıkabilmektedir. Ancak kısa sürede de hiç çıkmayabilir. Bu derin bir analiz gerektirir. Öfkeyle steroidlere saldırmak gereksizdir. Nihayetinde steroidlerin ilaç olduğu unutulmamalıdır. Anabolik steroidlerin insan sağlığını tehdit eden yanının alenen kas için kullanıldığında ortaya çıkması şüphe çeker. Hafie almamak gerekir. Anabolik steroidlerin vitamin, takviye edici gıda olduğunu yazan haberlerde mevcuttur. İçeriği hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilerin bu güç maddesini yargılaması ironiktir. 

Yapay testosteronun vücuda girmesiyle hormon dengesi bozulmaktadır. Normal işleyişin dışında farklı bir sürece girilmektedir. Vücudunuz anabolik steroidi anlayana kadar tepiki göstereblir. Ciddi bir sıkıntı yaşamıyorsanız önerilen dozlarda anabolik steroid kullanablirsiniz. Steroidi kullanmaya başladığınız vücudunuz iyi bir tepki vermiyorsa kas kütlesi büyütmenize başka yollarla devam etmelisiniz. Anabolik steroidler yol açtığı testis küçülmesi ve damar sertliği bilimsel verilere dayanmaktadır. Bir dünya yıldızı olmak sağlığınızdan önemli değildir. Anabolik steroid sipariş vermeden önce doğru bir karar verdiğinizen emin olun. Hırs yapmadan bu ilacı kullanın. Kaslarınız büyüdükçe aklınız karışabilmektedir. Doğru bilgiler yanlış bir deneyim yaşamanıza engel olur. Araştırmayı asla ihmal etmeyin. 

Bir yanıt yazın