Genel

Anabolik Steroidlerin Etki Süresi

Anabolik steroidler sporun önemli parçası olarak gözükmektedir. Vücut geliştirme sporu ile uğraşan bireyler için steroid önemli bir takviye maddesidir. Güçlenmenin ve büyük kas kütlesi kazanmanın en kısa yolu anabolik steroid. Bu yüzden pek çok sporcu steroidleri tercih eder. Özellikle de amatör sporcuların daha fazla kullanıldığı görülmektedir. Profesyonel sporcular kullansa da göz önünde bulunmalarından dolayı fazla tercih etmemektedir. Steroid sipariş vermeden önce bilmeniz gerekenler bu yazıda yer alacak.


Steroidler önceleri profesyonel sporcuların kullandığı ek bir takviye olarak bilinirdi. Ancak etkisi görüldükten sonra amatör sporcularda kullanmaya başladı. Profesyonel sporcuların müsabaka kazanmak için steroidi tercih ettiği bilinir. Ancak bu amaç daha sonrasında vücut geliştiricilerin kas kütlesine dönüştü. Artık vücut geliştirme salonlarının vazgeçilmezi haline geldi. Steroid satın al seçeneği bir an da popüler hale geldi.


Steroidlerin insan hayatına bu denli gireceği belki de kimsenin aklına gelmezdi. Steroidin keşfedilmesinden sonra herkes tarafından revaçta bir madde oldu. Olumlu etkilerinin görülmesi herkesin dikkatini çekti. Fakat bu esnada kimse yan etkilerini düşünmedi. Ve yan etkilerini çoğu insan görmezden geldi. İnsanların yaşadığı problemlerin ciddi olduğunu düşünmedi. Steroid satın al kapıda ödeme işlemlerinden önce etki süresine de değinmek isterim.


Steroidlerin Etkisi Ne Zaman Görülür?


Steroid alacak kişiler için en çok merak edilen konulardan biridir. Anabolik steroid etkisini ne zaman gösterir? Vücutta ne gibi tepkimeler yerine gelir? Spor sürelerinde değişmeler olur mu? Bu konuların hepsi yeni başlayanlar ya da kullanımda değişikliğe gidenler için son derece önemlidir. Şimdi gelin kısaca bu konulara bir açıklık getirelim.

Steroid sipariş verenlerin beklentisi hemen etki göstermesidir. Tepkime olarak steroidler etkiyi gösterir. Ancak burada sizin de gayretiniz önemli. Yani antrenmandan kısmamanız gereklidir. Yeteri kadar antrenman sayesinde kullanılan madde sonuç verecektir.

Steroidler antrenman sıklığını 1 güne düşürür. Normalde iki antrenman arası 48 saat olmalıdır. Ancak steroid bu süreyi kısaltır. Kas yapısının daha çabuk iletmesini sağlar. Bu sayede daha hızlı kas kütlesine kavuşmak mümkün hale gelir. Steroidin sporculara istediğini vermesi satışlara da yansır. Steroid ları için araştırma sıklıkla yapılır.

Bir yanıt yazın